VRSIH Logo
 
U sklopu višegodišnjeg programa Hrvatskog saveza informatičara
"Izvankolegijski rad sa studentima informatičarima hrvatskih sveučilišta"
te u suradnji s udrugom HSIN-a, Informatičkim klubom studenta FER-a - X.fer-om
i njihovim programom "Natjecateljsko programiranje"
 
održat će se
 
NATJECANJE TIMOVA STUDENATA INFORMATIČARA HRVATSKIH SVEUČILIŠTA
 
u nedjelju, 28. listopada 2018., od 10:00 do 15:00 na Sveučilištima u Zagrebu, Osijeku, Rijeci i Puli
 
Natjecat će se sljedeći timovi:
 
Tim 1 (Zagreb)
Ivan Avirović
Josip Kelava
Vedran Kurdija
Tim 2 (Zagreb)
Ante Balaić-Marmun
Adi Čaušević
Hrvoje Maligec
Tim 3 (Zagreb)
Erik Banek
Josip Benčić
Ivan Žufić
Tim 4 (Zagreb)
Josip Jerolim Banović
Toma Sikora
Marin Šimić
Tim 5 (Zagreb)
Filip Barbarić
Ivan Novak
Borna Šimić
Tim 6 (Zagreb)
Nikola Benazić
Jan Čapek
Martin Džida
Tim 7 (Zagreb)
Domagoj Božić
Tin Petračić
Josip Trbuščić
Tim 8 (Zagreb)
Domagoj Bradač
Ivan Lazarić
Daniel Paleka
Tim 9 (Zagreb)
Mislav Bradač
Dominik Gleich
Matej Gradiček
Tim 10 (Zagreb)
Petar Bubica
Tibor Milić
Frano Rajič
Tim 11 (Zagreb)
Rino Čala
Duje Drobac
Luka Martić
Tim 12 (Zagreb)
Fabijan Čorak
Petar Mihalj
Juraj Vladika
Tim 13 (Zagreb)
Luka Dumančić
Matija Jurić
Luka Merćep
Tim 14 (Zagreb)
Ivica Duspara
Dino Ehman
Suzana Pratljačić
Tim 15 (Zagreb)
Jurica Horvat
Lovro Nuić
Kristijan Verović
Tim 16 (Zagreb)
Leonard Inkret
Vilim Lendvaj
Stjepan Požgaj
Tim 17 (Zagreb)
Marin Kišić
Josip Klepec
Paula Vidas
Tim 18 (Zagreb)
Sanja Kosier
Filip Pavletić
Ardita Šalja
Tim 19 (Zagreb)
Vjeko Kužina
Mate Paulinović
Donik Vršnak
Tim 20 (Zagreb)
Mihael Liskij
Tonko Sabolčec
Kristijan Štefanec
Tim 21 (Zagreb)
Sven Radovinović
Dario Sindičić
Lovro Sindičić
Tim 22 (Osijek)
Mislav Blažević
Patrick Nikić
Marko Tutavac
Tim 23 (Osijek)
Bartol Borozan
Antonio Jovanović
Tomislav Prusina
Tim 24 (Rijeka)
Lucija Žužić
Robin Šćulac
Antonio Babić
Tim 25 (Rijeka)
Luka Babić
Romano Polić
Borna Gilja
Tim 26 (Rijeka)
Matilda Benac
Marino Njirić
Igor Vukas
Tim 27 (Rijeka)
Valentina Ecimović
Andrej Gardijan
Marin Jansky
Tim 28 (Rijeka)
Adis Tokalić
Leon Ljubičić
Ivan Fajta
Tim 29 (Rijeka)
Mateja Napravnik
Karlo Filipčić
Marin Vidaković Lipovac
Tim 30 (Rijeka)
Dino Ilić
Erik Otović
Ivana Žužić
Tim 31 (Rijeka)
Paulo Pavačić
Matija Kelemen
Mislav Tvrdinić
Tim 32 (Rijeka)
Erik Lončarek
Tin Švegelj
Ivan Šostarec
Tim 33 (Pula)
Ivan Antunović
Valentin Šamija
Karlo Tvrdinić
Tim 34 (Pula)
Nikki Bernobić
Lorena Jeger
Leon Vila
Tim 35 (Pula)
Timon Dudaković
Marko Gabrovec
Jurica Jurinčić
Tim 36 (Pula)
Matija Hamer
Sandi Radešić
Lucian Tin Udovičić
Tim 37 (Pula)
Robert Šajina
Romeo Šajina
Leona Štrucelj
Tim 38 (SS 1. r.)
Bernard Inkret
Dorijan Lendvaj
Patrik Pavić
Tim 39 (SS 2. r.)
Vedran Cifrek
Bartol Markovinović
Krešimir Nežmah
Tim 40 (SS 3. r.)
Mislav Brnetić
Pavel Kliska
Ivan Milinović
Tim 41 (SS 4. r.)
Dominik Fistrić
Gabrijel Jambrošić
Lovro Kalinovčić
 
Prema pravilima natjecanja, jedan tim sastoji se od tri studenta s istog sveučilišta.
Natjecanje se sastoji od rješavanja 8-10 zadataka unutar 5 sati. Dozvoljeni programski jezici su Python, C/C++ i Java na Linux platformi.
Primjere zadataka, test podataka i rješenja s prošlogodišnjih studentskih natjecanja možete pronaći ovdje.
 
Timovi koji na ovom natjecanju postignu najbolje rezultate steći će pravo nastupa na CERC-u (Srednjoeuropsko studentsko ACM natjecanje). CERC 2018 će se ove godine održati u Pragu, Češka, od 30. studenog do 3. prosinca 2018. godine, gdje će se timovi natjecati za pravo nastupa na svjetskom studentskom ACM ICPC natjecanju koje će se održati u Portu, Portugal, od 31. ožujka do 5. travnja 2019. godine.
 
Znanstveno povjerenstvo
Mislav Balunović
Adrian Satja Kurdija
Ivan Paljak
 
Voditelj kolegija "Natjecateljsko programiranje"
doc. dr. sc. Ante Đerek, FER
 
Evaluacija i provedba natjecanja
Matej Ferenčević
 
Organizacija i provedba programa
Krešimir Malnar, tajnik HSIN-a