VRSIH Logo
 
NATJECANJE TIMOVA STUDENATA INFORMATIČARA HRVATSKIH SVEUČILIŠTA
 
Zagreb / Osijek / Rijeka / Pula
 
nedjelja, 27. listopada 2019.
 
REZULTATI
 
Kada su neki timovi izjednačeni po broju točno riješenih zadataka, rangiraju se po vremenu ("penalty").
Za svaki točno riješen zadatak računa se vrijeme proteklo od početka natjecanja do trenutka kad je to rješenje poslano,
te se na to vrijeme dodaje po 20 minuta za svako netočno rješenje poslano prije točnog rješenja.
Ukupni penalty je zbroj svih penaltyja po zadacima.
 
Rank Team Solved Penalty A B C D E F G H I J
1 Tim 12 (Zagreb)
Marin Kišić, Josip Klepec, Paula Vidas
7 16:38:20 1(00:17:48) 1(01:24:06) 1(00:50:56) 2(04:09:49) 4(02:48:44) 1(03:52:49) - 15 1(01:54:08) -
2 Tim 15 (Zagreb)
Stjepan Požgaj, Tonko Sabolčec, Ivan Žufić
7 21:32:43 1(01:03:16) 4(04:40:19) 4(01:59:31) - 1(00:50:28) 1(03:40:25) 1(04:54:54) - 3(01:43:50) -
3 Tim 27 (SŠ)
Fran Babić, Pavel Kliska, Dorijan Lendvaj
6 15:33:29 1(00:43:17) 2(02:12:04) 3(00:58:23) 4(04:29:28) 1(02:23:30) - - - 4(01:46:47) -
4 Tim 10 (Zagreb)
Leonard Inkret, Vilim Lendvaj, Borna Šimić
5 09:17:34 1(00:51:37) 3(02:26:34) 1(00:41:45) - 2(01:32:41) - - 2 4(01:44:57) -
5 Tim 5 (Zagreb)
Mislav Bradač
5 12:02:16 1(00:22:55) 2(04:04:06) 1(01:35:23) - 4(01:44:34) - - - 2(02:35:18) -
6 Tim 11 (Zagreb)
Luka Jovanović, Josip Kelava, Vedran Kurdija
5 12:21:41 1(00:37:09) 5(04:03:35) 1(00:56:36) - 5(02:51:58) - 12 1 1(01:12:23) -
7 Tim 2 (Zagreb)
Dario Babojelić, Luka Barišić, Ivan Šego
5 16:04:45 2(02:24:47) 1(03:15:26) 2(02:31:25) - 2(01:15:44) - - - 5(04:17:23) -
8 Tim 28 (SŠ)
Vlatko Borevković, Marko Dorčić, Ivan Janjić
4 07:55:45 1(00:37:44) 1 3(01:19:45) - 6(02:20:47) 5 - - 2(00:57:29) -
9 Tim 1 (Zagreb)
Ivan Avirović, Bruno Iljazović, Luka Tomić
4 08:19:28 1(02:04:52) 1 1(01:35:03) - 1(02:11:31) - 2 - 1(02:28:02) -
10 Tim 4 (Zagreb)
Fabijan Bošnjak, Dominik Fistrić, Gabrijel Jambrošić
4 09:35:22 1(00:46:54) 3 3(01:07:14) - 6(03:02:54) - - 4 3(01:38:20) -
11 Tim 6 (Zagreb)
Max Carin Balić, Patrik Đurđević, Lovro Kalinovčić
4 09:40:40 2(02:35:30) - 2(01:35:25) - 4(00:35:48) - - - 4(02:13:57) -
12 Tim 13 (Zagreb)
Marko Lazarić, Patrik Matošević, Petar Mihalj
4 11:47:00 1(03:00:39) 7 5(02:40:57) - 4(02:28:53) - - - 1(01:16:31) -
13 Tim 17 (Osijek)
Karlo Iletić, Antonio Janjić, Tomislav Prusina
3 04:56:30 1(01:30:29) - 2(01:00:37) - 8 - - - 1(02:05:24) -
14 Tim 8 (Zagreb)
Luka Džimbeg, Marin Meštrović, Bojan Štetić
3 09:14:40 1(00:57:57) 5 3(03:58:25) - 5 - - - 4(02:38:18) -
15 Tim 9 (Zagreb)
Dino Ehman, Matej Kroflin, Suzana Pratljačić
3 17:57:19 2(01:30:52) - 9(04:51:24) - - - - - 13(04:35:03) -
16 Tim 16 (Zagreb)
Sven Radovinović, Dario Sindičić, Lovro Sindičić
3 19:35:31 - 8 5(03:22:58) - 10(04:59:58) - - - 7(04:52:35) -
17 Tim 20 (Rijeka)
Matija Dizdar, Erik Otović, Ivana Žužić
2 11:55:50 - - - - 8(04:11:07) - - - 3(04:44:43) -
18 Tim 24 (Pula)
Timon Dudaković, Marko Gabrovec, Jurica Jurinčić
1 02:12:37 - - - - - - - 1 1(02:12:37) -
19 Tim 19 (Rijeka)
Marina Banov, Anton Frlan, Luka Otović
1 05:17:04 - - 4 - - - - - 3(04:37:04) -
20 Tim 30 (OŠ)
Lara Semeš, Fran Škarica
1 06:03:52 - - - - 4 - - 3 5(04:43:52) -
21 Tim 7 (Zagreb)
Grgur Crnogorac, Fran Čutura, Janko Vidaković
1 06:33:01 - - - - - - - - 8(04:13:01) -
22 Tim 14 (Zagreb)
Karlo Miličić, Filip Rukavina, Fran Zekan
1 06:51:28 - - - - 9 - - 2 8(04:31:28) -
23 Tim 3 (Zagreb)
Borna Berta, Dorotea Jakić, Hrvoje Maligec
0 - - 3 3 - - - - - 3 -
23 Tim 18 (Osijek)
Filip Kadak, Petar Kelava, Matija Patajac
0 - - 1 - - - - - - - -
23 Tim 21 (Rijeka)
Stella Dumenčić, Robin Šćulac, Lucija Žužić
0 - - - - - - - - - 4 -
23 Tim 22 (Rijeka)
Borna Gilja, Mateja Napravnik, Marin Vidaković Lipovac
0 - - - - - 5 - - - - -
23 Tim 23 (Pula)
Lucija Babić, Borna Ivanković, Lucia Vareško
0 - - - 2 - 1 - - - - -
23 Tim 25 (Pula)
Rafael Krstačić, Lucian Tin Udovičić, Leon Vila
0 - - 2 1 - - - - - 2 -
23 Tim 26 (Pula)
Karlo Skok, Mirko Sršen, Leona Štrucelj
0 - - 1 1 - - - - - - -
23 Tim 29 (OŠ)
Luka Protulipac, Marin Protulipac
0 - - - - - 4 - - - - -
 
Timovi 27, 28, 29 i 30, sastavljeni od učenika osnovnih i srednjih škola nastupili su u neslužbenoj konkurenciji.