POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE 2002.

 

OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA

 

BASIC / PASCAL

 

 

I. podskupina (do 6. razreda)

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.

104

Dino

Jurina

6.

KIOK

Krk

Primorsko-goranska

Boris Bolšec

2.

100

Anton

Grbin

5.

OŠ P. Kanavelića

Korčula

Dubrovačko-neretvanska

Ivica Fabris

3.

75

Tomislav

Podhraški

6.

OŠ B. Tonija

Samobor

Zagrebačka

Karmen Tonšetić

4.

49

Ivan

Benc

6.

II. osnovna škola

Varaždin

Varaždinska

Darko Krznar

5.

42

Nikola

Banić

5.

V. osnovna škola

Varaždin

Varaždinska

Zdravko Lacković

6.

42

Ivan

Vičević

6.

OŠ V. C. Emina

Umag

Istarska

Zoran Mamula

 

 

II. podskupina (7. i 8. razredi)

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.

200

Tomislav

Grbin

8.

OŠ P. Kanavelića

Korčula

Dubrovačko-neretvanska

Ivica Fabris

2.

200

Marko

Ivanković

8.

OŠ A. i I. Kukuljevića

Varaždinske Toplice

Varaždinska

Martina Kanešić

3.

200

Ivan

Kravarščan

8.

OŠ V. Nazora

Virovitica

Virovitičko-podravska

Zlatko Kovačević

4.

195

Marko

Grdinić

8.

OŠ F. K. Frankopana

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

5.

190

Rudolf

Tretler

7.

OŠ F. K. Frankopana

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

6.

188

Igor

Bonači

8.

OŠ Pojišan

Split

Splitsko-dalmatinska

Pavao Jelavić

7.

171

Matija

Hustić

7.

OŠ A. Mihanovića

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Jadranka Horvat

8.

171

Hrvoje

Kusulja

7.

OŠ Trnsko

Zagreb

Grad Zagreb

Ljubinko Vidanović

9.

161

Goran

Matejčić

8.

OŠ V. C. Emina

Umag

Istarska

Zoran Mamula

10.

153

Bruno

Kovačić

7.

OŠ M. Langa

Bregana

Zagrebačka

Vedran Vetma

11.

143

Petra

Bosilj

7.

II. osnovna škola

Varaždin

Varaždinska

Darko Krznar

12.

137

Sven

Franc

8.

OŠ J. Račića

Zagreb

Grad Zagreb

Željko Jerbić

13.

137

Ivan

Vragović

8.

OŠ M. Lovraka

Zagreb

Grad Zagreb

Iva Kovačević

14.

136

Niko

Vrhovac

7.

OŠ Lapad

Dubrovnik

Dubrovačko-neretvanska

Ana Hrdalo

15.

128

Davor

Cihlar

8.

OŠ I. Gundulića

Zagreb

Grad Zagreb

Jasna Atanasov

16.

126

Tin

Englman

7.

OŠ D. Cesarića

Požega

Požeško-slavonska

Ljiljana Miletić

17.

123

Ante

Kegalj

8.

OŠ V. Mlaka

Velika Gorica

Zagrebačka

Štefica Škara

18.

119

Jan

Čustović

8.

OŠ S. S. Kranjčevića

Zagreb

Grad Zagreb

Zlatko Augustinović

19.

119

Darko

Štriga

8.

OŠ Ljubešćica

Ljubešćica

Varaždinska

Željko Šavor

20.

116

Marko

Strizić

8.

OŠ I. G. Kovačića

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Zlatko Bagarić

21.

114

Relja

Medić

7.

OŠ D. Trstenjaka

Zagreb

Grad Zagreb

Zoran Vrbanac

22.

112

Igor

Čanadi

7.

III. osnovna škola

Čakovec

Međimurska

Nataša Boj

23.

111

Mladen

Jurković

8.

OŠ M. Langa

Bregana

Zagrebačka

Vedran Vetma

24.

106

Stanislav

Žužić

8.

OŠ F. K. Frankopana

Krk

Primorsko-goranska

Boris Bolšec