POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE 2002.

 

OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA

 

LOGO

 

 

I. podskupina (do 6. razreda)

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.

130

Mladen

Borovina

6.

OŠ Dr. A. Mohorovičića

Matulji

Primorsko-goranska

Siniša Topić

2.

130

Kristijan

Burnik

6.

OŠ A. Harambašića

Zagreb

Grad Zagreb

Ines Kniewald

3.

105

Josip

Odobašić

6.

OŠ A. Mihanovića

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Jadranka Horvat

4.

105

Jakša

Markotić

5.

OŠ Plokite

Split

Splitsko-dalmatinska

Mate Vuković

5.

95

Arijana

Filipić

5.

OŠ F. K. Frankopana

Omišalj

Primorsko-goranska

D. Rade

6.

95

Branimir

Mrak

6.

OŠ F. K. Frankopana

Omišalj

Primorsko-goranska

D. Rade

7.

85

Alen

Nadarević

6.

OŠ F. K. Frankopana

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

8.

80

Maja

Šemanjski

6.

OŠ A. Mihanovića

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Jadranka Horvat

9.

80

Damir

Širola

 

OŠ V.C. Emina

Lovran

Primorsko-goranska

Damir Ožbolt

10.

75

Luka

Dorčić

6.

OŠ F. K. Frankopana

Baška

Primorsko-goranska

Z. Zarković

11.

75

Anton

Grbin

5.

OŠ P. Kanavelića

Korčula

Dubrovačko-neretvanska

Ivica Fabris

12.

67

Matija

Osrečki

6.

OŠ Vrbani

Zagreb

Grad Zagreb

Magdalena Babić

13.

65

Ivan

Šandrk

6.

OŠ Pantovčak

Zagreb

Grad Zagreb

Mira Vičić

14.

65

Dejan

Vuković

6.

OŠ M. P. Katančića

Valpovo

Osječko-baranjska

Davor Šokac

15.

62

Krunoslav

Đuras

6.

OŠ Tužno

Radovan

Varaždinska

Bojan Banić

16.

60

Mitja

Ružojčić

6.

OŠ A. Mihanovića

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Jadranka Horvat

17.

60

Domagoj

Žunec

6.

OŠ Vrbani

Zagreb

Grad Zagreb

Magdalena Babić

 

 

II. podskupina (7. i 8. razredi)

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.

194

Bruno

Kovačić

7.

OŠ M. Langa

Bregana

Zagrebačka

Vedran Vetma

2.

194

Tomislav

Grbin

8.

OŠ P. Kanavelića

Korčula

Dubrovačko-neretvanska

Ivica Fabris

3.

164

Duje

Gligo

8.

OŠ Spinut

Split

Splitsko-dalmatinska

Ivo Kapović

4.

158

Marko

Grdinić

8.

OŠ F. K. Frankopana

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

5.

114

Rudolf

Tretler

7.

OŠ F. K. Frankopana

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

6.

103

Tin

Juračić

8.

OŠ Dr. A. Mohorovičića

Matulji

Primorsko-goranska

Siniša Topić

7.

91

Ivan

Kravarščan

8.

OŠ V. Nazora

Virovitica

Virovitičko-podravska

Zlatko Kovačević

8.

88

Nikolina

Orlović

8.

OŠ Sv. Nedjelja

Sv. Nedjelja

Zagrebačka

Vesna Benedek Bogišić

9.

87

Hrvoje

Hlupić

8.

OŠ Ludbreg

Ludbreg

Varaždinska

Tomislav Đekić

10.

80

Ivan

Vučica

8.

ZRS

Zagreb

Grad Zagreb

Rikard Dimić

11.

74

Leo

Miletić

8.

OŠ Gornja Vežica

Rijeka

Primorsko-goranska

Dražen Sikirica

12.

74

Jurica

Cerovec

8.

OŠ Konjščina

Konjščina

Krapinsko-zagorska

Zoran Vuger

13.

73

Karlo

Kotrba

7.

OŠ T. Ujevića

Osijek

Osječko-baranjska

Slavko Petrinšak

14.

69

Kristijan

Vukelić

7.

OŠ F. K. Frankopana

Osijek

Osječko-baranjska

Vlado Vranješ

15.

67

Marko

Truhlaž

8.

OŠ I. N. Jemeršića

Grubišno Polje

Bjelovarsko-bilogorska

Robert Šmit

16.

66

Mladen

Jurković

8.

OŠ M. Langa

Bregana

Zagrebačka

Vedran Vetma

17.

66

Nikola

Stilinović

8.

II. osnovna škola

Varaždin

Varaždinska

Darko Krznar

18.

63

Ante

Trbojević

7.

OŠ Grofa J. Draškovića

Zagreb

Grad Zagreb

Zlatko Bobić