POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE 2002.

 

SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA

 

PASCAL / C

 

 

I. podskupina (1. i 2. razredi)

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.

200

Marko

Dimjašević

2.

Gim. I. Z. Dijankovečkog

Križevci

Koprivničko-križevačka

B. Benko/D. Čapalija

2.

200

Ivan

Galić

2.

Gimnazija

Požega

Požeško-slavonska

Sanja Grabusin

3.

200

Luka

Kalinovčić

2.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

4.

193

Danijel

Milišić

2.

Srednja škola

Delnice

Primorsko-goranska

Branka Mihajlović

5.

187

Luka

Donđivić

2.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

6.

187

Anđelko

Katalenić

2.

Gimnazija

Varaždin

Varaždinska

Janja Pavlinić

7.

151

Lovro

Pužar

2.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

8.

95

Tomica

Gril

2.

Gimnazija

Varaždin

Varaždinska

Janja Pavlinić

9.

92

Dino

Šepac

2.

Gim. A. Mohorovičića

Rijeka

Primorsko-goranska

Jasminka Tomljanović

10.

91

Drago

Ružman

2.

Gim. F. Galovića

Koprivnica

Koprivničko-križevačka

Saša Witner

11.

88

Josip

Maričević

2.

Gimnazija

Požega

Požeško-slavonska

Sanja Grabusin

12.

82

Teodor

Tomić

2.

Gimnazija

Požega

Požeško-slavonska

Sanja Grabusin

13.

69

Goran

Vasiljević

2.

SŠ T. Ujevića

Kutina

Sisačko-moslavačka

Zoran Majstrović

14.

67

Višnja

Polić

2.

Gim. A. Vrančića

Šibenik

Šibensko-kninska

Vedran Jakšić

15.

61

Matija

Bašić

2.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

16.

61

Mirko

Jurčević

2.

Tehnička škola

Bjelovar

Bjelovarsko-bilogorska

Goran Jarčov

17.

49

Ivan

Kokan

1.

Gim. A. Vrančića

Šibenik

Šibensko-kninska

Vedran Jakšić

18.

47

Davor

Jerbić

1.

Srednja škola

Valpovo

Osječko-baranjska

Marijan Antolović

 

 

II. podskupina (3. i 4. razredi)

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.

165

Stjepan

Čajić

3.

XIII. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Josip Justinić

2.

162

Ivan

Sikirić

4.

Gim. F. Petrića

Zadar

Zadarska

Gojko Bukvić

3.

158

Davor

Bonači

3.

III. gimnazija

Split

Splitsko-dalmatinska

Magda Josipović

4.

155

Ivan

Rukavina

3.

SŠ dr. A. Barca

Crikvenica

Primorsko-goranska

Ljubica Đunđerović

5.

152

Marko

Živković

3.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

6.

140

Tomislav

Gracin

4.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

7.

133

Ivan

Stojić

4.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Gordana Batcha

8.

127

Mihovil

Frater

3.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Renata Gjurić

9.

122

Damir

Muha

3.

Gimnazija

Čakovec

Međimurska

Darinka Drabić

10.

111

Bojan

Orlović

3.

Prva sušačka hrvatska gim.

Rijeka

Primorsko-goranska

Franz Turin

11.

110

Bruno

Alfirević

4.

III. gimnazija

Split

Splitsko-dalmatinska

Galasso

12.

105

Miroslav

Crnić

4.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

13.

105

Siniša

Miličić

4.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

14.

99

Zoran

Dominković

3.

Gimnazija

Županja

Vukovarsko-srijemska

Branislav Orešković

15.

99

Filip

Zastavnik

4.

Gimnazija

Varaždin

Varaždinska

Janja Pavlinić

16.

76

Lovro

Žmak

3.

Gim. A. Mohorovičića

Rijeka

Primorsko-goranska

Vlasta Mutabžija

17.

75

Krešimir

Puljić

4.

X. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Vesna Skočir

18.

75

Miro

Ranilović

3.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Gordana Batcha

19.

70

Srećko

Jurić-Kavelj

3.

III. gimnazija

Split

Splitsko-dalmatinska

Magda Josipović

20.

70

Juraj

Lovrenčić

4.

Gim. A. G. Matoša

Zabok

Krapinsko-zagorska

Mihael Bobičanec

21.

66

Tomislav

Berić

4.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Marina Nikolić

22.

63

Krešimir

Grofelnik

4.

III. gimnazija

Osijek

Osječko-baranjska

Tatjana Andraković

23.

56

Mario

Flajšlik

3.

SŠ T. Ujevića

Kutina

Sisačko-moslavačka

Damir Petravić

24.

55

Zvonimir

Lucić

4.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Marina Ninković

25.

48

Josip

Hibner

3.

Gimnazija

Velika Gorica

Zagrebačka

Davor Bašić

26.

48

Ivo

Krka

4.

III. gimnazija

Split

Splitsko-dalmatinska

Slavojka Antišić

27.

48

Dubravko

Martinić

4.

Gimnazija

Bjelovar

Bjelovarsko-bilogorska

Ljiljana Sušak

28.

48

Luka

Šalek

3.

I. tehnička škola Tesla

Zagreb

Grad Zagreb

Ivanka Sluganović

29.

47

Marijan

Jurešić

4.

SŠ Hrvatski kralj Zvonimir

Krk

Primorsko-goranska

A. Trinajstić