REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA U PROGRAMSKIM JEZICIMA BASIC/PASCAL

OSNOVNE ŠKOLE

 

 

Mj.

Bodovi

max=200

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

 

5. razred

 

1.

200

Anton Grbin

5.

OŠ P. Kanavelića, Korčula,

Dubrovačko-neretvanska županija

Ivica Fabris

 

6. razred

 

1.

110

Dino Jurina

6.

KIOK, Krk,

Primorsko-goranska županija

Boris Bolšec

2.

100

Nikola Banić

6.

V. osnovna škola, Varaždin,

Varaždinska županija

Zdravko Lacković

2.

100

Tomislav Podhraški

6.

OŠ B. Tonija, Samobor,

Zagrebačka županija

Karmen Tonšetić

3.

54

Ivan Benc

6.

II. osnovna škola, Varaždin,

Varaždinska županija

Darko Krznar

4.

30

Ivan Vičević

6.

OŠ V. C. Emina, Umag,

Istarska županija

Zoran Mamula

 

7. razred

 

1.

111

Bruno Kovačić

7.

OŠ M. Langa, Bregana,

Zagrebačka županija

Vedran Vetma

2.

101

Matija Hustić

7.

OŠ A. Mihanovića, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Jadranka Horvat

3.

73

Rudolf Tretler

7.

OŠ F. K. Frankopana, Malinska,

Primorsko-goranska županija

Alenka Žužić

4.

62

Igor Čanadi

7.

III. osnovna škola, Čakovec,

Međimurska županija

Nataša Boj

5.

57

Petra Bosilj

7.

II. osnovna škola, Varaždin,

Varaždinska županija

Darko Krznar

6.

45

Relja Medić

7.

OŠ D. Trstenjaka, Zagreb,

Grad Zagreb

Zoran Vrbanac

7.

39

Hrvoje Kusulja

7.

OŠ Trnsko, Zagreb,

Grad Zagreb

Ljubinko Vidanović

8.

27

Niko  Vrhovac

7.

OŠ Lapad, Dubrovnik,

Dubrovačko-neretvanska županija

Ana Hrdalo

9.

0

Tin Englman

7.

OŠ D. Cesarića, Požega,

Požeško-slavonska županija

Ljiljana Miletić

 

8. razred

 

1.

200

Marko Grdinić

8.

OŠ F. K. Frankopana, Malinska,

Primorsko-goranska županija

Alenka Žužić

1.

200

Marko Ivanković

8.

OŠ A. i I. Kukuljevića, Varaždinske Toplice, Varaždinska županija

Martina Kanešić

2.

170

Igor Bonači

8.

OŠ Pojišan, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Pavao Jelavić

3.

147

Tomislav Grbin

8.

OŠ P. Kanavelića, Korčula,

Dubrovačko-neretvanska županija

Ivica Fabris

4.

140

Ivan Kravarščan

8.

OŠ V. Nazora, Virovitica,

Virovitičko-podravska županija

Zlatko Kovačević

5.

91

Stanislav Žužić

8.

OŠ F. K. Frankopana,

Krk, Primorsko-goranska županija

Boris Bolšec

6.

61

Darko Štriga

8.

OŠ Ljubešćica, Ljubešćica,

Varaždinska županija

Željko Šavor

7.

55

Jan Čustović

8.

OŠ S. S. Kranjčevića, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatko Augustinović

8.

54

Davor Cihlar

8.

OŠ I. Gundulića, Zagreb,

Grad Zagreb

Jasna Atanasov

9.

47

Ante Kegalj

8.

OŠ V. Mlaka, Velika Gorica,

Zagrebačka županija

Štefica Škara

10.

45

Sven Franc

8.

OŠ J. Račića, Zagreb,

Grad Zagreb

Željko Jerbić

11.

40

Goran Matejčić

8.

OŠ V. C. Emina, Umag,

Istarska županija

Zoran Mamula

12.

37

Mladen Jurković

8.

OŠ M. Langa, Bregana,

Zagrebačka županija

Vedran Vetma

13.

30

Marko Strizić

8.

OŠ I. G. Kovačića, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Zlatko Bagarić

14.

27

Ivan Vragović

8.

OŠ M. Lovraka, Zagreb,

Grad Zagreb

Iva Kovačević

 

 

U Umagu, 15 svibnja 2002.                                                                                             Predsjednica povjerenstva za Basic/Pascal

                                                                                                                                                                        Zlatka Markučič, dipl. ing.