REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA U PROGRAMSKOM JEZIKU LOGO

OSNOVNE ŠKOLE

 

 

Mj.

Bodovi max=200

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

 

5. razred

 

1.

101

Anton Grbin

5.

OŠ P. Kanavelića, Korčula,

Dubrovačko-neretvanska županija

Ivica Fabris

2.

70

Jakša Markotić

5.

OŠ Plokite, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Mate Vuković

3.

64

Arijana Filipić

5.

OŠ F. K. Frankopana, Omišalj,

Primorsko-goranska županija

Dragica Rade

4.

49

Damir Širola

5.

OŠ V.C. Emina, Lovran,

Primorsko-goranska županija

Damir Ožbolt

 

6. razred

 

1.

111

Mladen Borovina

6.

OŠ Dr. A. Mohorovičića,

Matulji, Primorsko-goranska

Siniša Topić

2.

99

Ivan Šandrk

6.

OŠ Pantovčak, Zagreb,

Grad Zagreb

Mira Vičić

3.

77

Domagoj Žunec

6.

OŠ Vrbani, Zagreb,

Grad Zagreb

Magdalena Babić

4.

73

Matija Osrečki

6.

OŠ Vrbani, Zagreb,

Grad Zagreb

Magdalena Babić

5.

72

Kristijan Burnik

6.

OŠ A. Harambašića, Zagreb,

Grad Zagreb

Ines Kniewald

6.

70

Josip Odobašić

6.

OŠ A. Mihanovića, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Jadranka Horvat

7.

66

Krunoslav Đuras

6.

OŠ Tužno, Radovan,

Varaždinska županija

Bojan Banić

8.

50

Alen Nadarević

6.

OŠ F. K. Frankopana, Malinska,

Primorsko-goranska županija

Alenka Žužić

9.

47

Dejan Vuković

6.

OŠ M. P. Katančića, Valpovo,

Osječko-baranjska županija

Davor Šokac

10.

44

Luka Dorčić

6.

OŠ F. K. Frankopana, Baška,

Primorsko-goranska županija

Žarko Žarković

10.

44

Mitja Ružojčić

6.

OŠ A. Mihanovića, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Jadranka Horvat

11.

42

Branimir Mrak

6.

OŠ F. K. Frankopana, Omišalj,

Primorsko-goranska županija

Dragica Rade

12.

18

Maja Šemanjski

6.

OŠ A. Mihanovića, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Jadranka Horvat

 

7. razred

 

1.

200

Rudolf Tretler

7.

OŠ F. K. Frankopana, Malinska,

Primorsko-goranska županija

Alenka Žužić

2.

90

Bruno Kovačić

7.

OŠ M. Langa, Bregana,

Zagrebačka županija

Vedran Vetma

3.

80

Karlo Kotrba

7.

OŠ T. Ujevića, Osijek,

Osječko-baranjska županija

Slavko Petrinšak

4.

65

Kristijan Vukelić

7.

OŠ F. K. Frankopana, Osijek,

Osječko-baranjska županija

Vlado Vranješ

5.

50

Ante Trbojević

7.

OŠ Grofa J. Draškovića, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatko Bobić

 

8. razred

 

1.

200

Tomislav Grbin

8.

OŠ P. Kanavelića, Korčula,

Dubrovačko-neretvanska županija

Ivica Fabris

1.

200

Marko Grdinić

8.

OŠ F. K. Frankopana, Malinska,

Primorsko-goranska županija

Alenka Žužić

2.

173

Ivan Kravarščan

8.

OŠ V. Nazora, Virovitica,

Virovitičko-podravska županija

Zlatko Kovačević

3.

140

Jurica Cerovec

8.

OŠ Konjščina, Konjščina,

Krapinsko-zagorska županija

Zoran Vuger

3.

140

Nikolina Orlović

8.

OŠ Sv. Nedjelja, Sv. Nedjelja,

Zagrebačka županija

Vesna Benedek Bogišić

4.

127

Leo Miletić

8.

OŠ Gornja Vežica, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Dražen Sikirica

5.

116

Ivan Vučica

8.

ZRS, Zagreb,

Grad Zagreb

Rikard Dimić

6.

105

Tin Juračić

8.

OŠ Dr. A. Mohorovičića, Matulji,

Primorsko-goranska županija

Siniša Topić

7.

102

Duje Gligo

8.

OŠ Spinut, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Ivo Kapović

8.

76

Mladen Jurković

8.

OŠ M. Langa, Bregana,

Zagrebačka županija

Vedran Vetma

9.

63

Hrvoje Hlupić

8.

OŠ Ludbreg, Ludbreg,

Varaždinska županija

Tomislav Đekić

10.

61

Marko Truhlaž

8.

OŠ I. N. Jemeršića, Grubišno Polje,

Bjelovarsko-bilogorska županija

Robert Šmit

11.

37

Nikola Stilinović

8.

II. osnovna škola, Varaždin,

Varaždinska županija

Darko Krznar

 

 

U Umagu, 14 svibnja 2002.                                                                                                            Predsjednik povjerenstva za Logo

                                                                                                                                                                             Gojko Bukvić, dipl. ing.