REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA U PROGRAMSKIM JEZICIMA PASCAL/C

SREDNJE ŠKOLE

1.+2. DAN

 

 

Mj.

Bodovi max=150

Bodovi max=200

Bodovi 1.+2. dan

Ime i prezime

R.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

 

1. razred

 

1.

30

50

80

Ivan Kokan

1.

Gim. A. Vrančića, Šibenik,

Šibensko-kninska županija

Vedran Jakšić

2.

35

20

55

Davor Jerbić

1.

Srednja škola, Valpovo,

Osječko-baranjska županija

Marijan Antolović

 

2. razred

 

1.

101

200

301

Luka Kalinovčić

2.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

2.

88

200

288

Lovro Pužar

2.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

3.

102

119

221

Luka Donđivić

2.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

4.

80

95

175

Anđelko Katalenić

2.

Gimnazija, Varaždin,

Varaždinska županija

Janja Pavlinić

5.

115

51

166

Danijel Milišić

2.

Srednja škola, Delnice,

Primorsko-goranska županija

Branka Mihajlović

6.

101

57

158

Ivan Galić

2.

Gimnazija, Požega,

Požeško-slavonska županija

Sanja Grabusin

7.

40

87

127

Josip Maričević

2.

Gimnazija, Požega,

Požeško-slavonska županija

Sanja Grabusin

8.

57

50

107

Matija Bašić

2.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

9.

34

71

105

Dino Šepac

2.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Jasminka Tomljanović

10.

50

50

100

Marko Dimjašević

2.

Gim. I. Z. Dijankovečkog, Križevci, Koprivničko-križevačka županija

B. Benko/D. Čapalija

11.

47

50

97

Teodor Tomić

2.

Gimnazija, Požega,

Požeško-slavonska županija

Sanja Grabusin

12.

35

50

85

Goran Vasiljević

2.

SŠ T. Ujevića, Kutina,

Sisačko-moslavačka županija

Zoran Majstrović

13.

8

50

58

Višnja Polić

2.

Gim. A. Vrančića, Šibenik,

Šibensko-kninska županija

Vedran Jakšić

14.

37

20

57

Drago Ružman

2.

Gim. F. Galovića, Koprivnica,

Koprivničko-križevačka županija

Saša Vitner

15.

9

47

56

Tomica Gril

2.

Gimnazija, Varaždin,

Varaždinska županija

Janja Pavlinić

16.

24

10

34

Mirko Jurčević

2.

Tehnička škola, Bjelovar,

Bjelovarsko-bilogorska županija

Goran Jarčov

 

3. razred

 

1.

150

120

270

Ivan Rukavina

3.

SŠ dr. A. Barca, Crikvenica,

Primorsko-goranska županija

Ljubica Dunđerović

2.

145

55

200

Davor Bonači

3.

III. gimnazija, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Magda Josipović

3.

80

89

169

Marko Živković

3.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

4.

105

59

164

Stjepan Čajić

3.

XIII. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Josip Justinić

5.

110

44

154

Mihovil Frater

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Renata Gjurić

6.

136

14

150

Srećko Jurić-Kavelj

3.

III. gimnazija, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Magda Josipović

7.

108

37

145

Bojan Orlović

3.

Prva sušačka hrvatska gim., Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Franz Turin

8.

105

7

112

Mario Flajšlik

3.

SŠ T. Ujevića, Kutina,

Sisačko-moslavačka županija

Damir Petravić

9.

90

10

100

Lovro Žmak

3.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Vlasta Mutabžija

10.

51

40

91

Damir Muha

3.

Gimnazija, Čakovec,

Međimurska županija

Darinka Drabić

11.

76

5

81

Zoran Dominković

3.

Gimnazija, Županja,

Vukovarsko-srijemska županija

Branislav Orešković

12.

70

5

75

Luka Šalek

3.

I. tehnička škola Tesla, Zagreb,

Grad Zagreb

Ivanka Sluganović

13.

10

50

60

Miro Ranilović

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Gordana Batcha

14.

35

0

35

Josip Hibner

3.

Gimnazija, Velika Gorica,

Zagrebačka županija

Davor Bašić

 

4. razred

 

1.

150

120

270

Ivan Sikirić

4.

Gim. F. Petrića, Zadar,

Zadarska županija

Gojko Bukvić

2.

105

102

207

Tomislav Gracin

4.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

3.

110

59

169

Miroslav Crnić

4.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

4.

108

45

153

Tomislav Berić

4.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Marina Nikolić

5.

100

52

152

Siniša Miličić

4.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

6.

118

30

148

Juraj Lovrenčić

4.

Gim. A. G. Matoša, Zabok,

Krapinsko-zagorska županija

Mihael Bobičanec

7.

93

12

105

Bruno Alfirević

4.

III. gimnazija, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Marina Galasso

8.

73

7

80

Dubravko Martinić

4.

Gimnazija, Bjelovar,

Bjelovarsko-bilogorska županija

Ljiljana Sušak

9.

14

54

68

Filip Zastavnik

4.

Gimnazija, Varaždin,

Varaždinska županija

Janja Pavlinić

10.

30

12

42

Krešimir Grofelnik

4.

III. gimnazija, Osijek,

Osječko-baranjska županija

Tatjana Andraković

11.

20

10

30

Ivo Krka

4.

III. gimnazija, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Slavojka Antišić

12.

3

15

18

Ivan Stojić

4.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Gordana Batcha

13.

10

5

15

Marijan Jurešić

4.

SŠ Hrvatski kralj Zvonimir, Krk, Primorsko-goranska županija

Ana Trinajstić

14.

7

5

12

Krešimir Puljić

4.

X. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Vesna Skočir

15.

5

0

5

Zvonimir Lucić

4.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Marina Ninković

 

 

U Umagu, 16 svibnja 2002.                                                                                                                  Predsjednik povjerenstva za Pascal/C

                                                                                                                                                                                        dr. sc. Igor Urbiha, prof.