POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE 2003.

 

BASIC/PASCAL

 

 

I. podskupina

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.         

175

Goran

Žužić

6.

OŠ Dobriše Cesarića

Zagreb

Grad Zagreb

Kirin Marin

2.         

171

Ivica

Kičić

4.

OŠ Žitnjak

Zagreb

Grad Zagreb

Katica Kušan

3.         

164

Anton

Grbin

6.

OŠ P. Kanavelića

Korčula

Dubrovačko-neretvanska

Ivica Fabris

4.         

130

Renato

Čargonja

6.

OŠ Čavle

Čavle

Primorsko-goranska

Ljerka Boban

5.         

130

Vjekoslav

Giacometi

6.

OŠ Nova Rača

Nova Rača

Bjelovarsko-bilogorska

Goran Jarčov

6.         

114

Miranda

Kreković

6.

OŠ Otok

Zagreb

Grad Zagreb

Vidanović Ljubomir

7.         

112

Petar

Piskač

6.

OŠ Podrute

Podrute

Varaždinska

Željko Šavor

8.         

104

Dino

Šantl

6.

OŠ I. G. Kovačić, Sv. Juraj na Bregu

Lopatinec

Međimurska

Maja Sinković

9.         

94

Bojan

Krevh

6.

OŠ Kralja Tomislava

Zagreb

Grad Zagreb

Cetto Zvonimir

10.      

86

Borna

Čavrag

6.

Osnovna škola Bogumila Tonija

Samobor

Zagrebačka

Karmen Tonšetić

 

 

II. podskupina

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.         

200

Bruno

Kovačić

8.

Osnovna škola Milana Langa

Samobor

Zagrebačka

Damir Rister

2.         

200

Relja

Medić

8.

OŠ Davorina Trstenjaka

Zagreb

Grad Zagreb

Vrbanac Zoran

3.         

177

Petra

Bosilj

8.

II. osnovna škola

Varaždin

Varaždinska

Darko Krznar

4.         

154

Igor

Čanadi

8.

III. Osnovna škola Čakovec

Čakovec

Međimurska

Nataša Boj

5.         

149

Rudolf

Tretler

8.

O.Š"FKF" KRK P.Š

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

6.         

149

Ivan

Šandrk

7.

OŠ Pantovčak

Zagreb

Grad Zagreb

Vičić Mira

7.         

149

Robert

Vežnaver

8.

OŠ Viktora Cara Emina

Umag

Istarska

Zoran Mamula

8.         

143

Domagoj

Kusalić

8.

CTK

Osijek

Osječko-baranjska

Tatjana Andraković

9.         

140

Hrvoje

Kusulja

8.

OŠ Trnsko

Zagreb

Grad Zagreb

Vidanović Ljubinko

10.      

140

Matija

Hustić

8.

OŠ Antun Mihanović

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Jadranka Horvat

11.      

135

Nikola

Banić

7.

V. osnovna škola

Varaždin

Varaždinska

Zdravko Lacković

12.      

130

Tomislav

Podhraški

7.

Osnovna škola Bogumila Tonija

Samobor

Zagrebačka

Karmen Tonšetić

13.      

119

Hrvoje

Badanjak

7.

OŠ Mato Lovrak

Nova Gradiška

Brodsko-posavska

Tihomir Batalo

14.      

101

Dino

Jurina

7.

O.Š"FKF" KRK

KRK

Primorsko-goranska

Boris Bolšec

15.      

86

Nenad

Mikša

8.

OŠ "Side Košutić"

Radoboj

Krapinsko-zagorska

Ivanka Švaljek

16.      

85

Andrija

Čajić

8.

Osnovna škola Velika Mlaka

Velika Gorica

Zagrebačka

Štefica Škara

17.      

84

Gavran

Ilija

8.

OŠ Dvor

Dvor

Sisačko-moslavačka

Vesna Majdandžić

18.      

84

Ivan

Kaurić

8.

Osnovna škola Eugena Kvaternika

Velika Gorica

Zagrebačka

Vinko Lujić

19.      

80

Kristijan

Burnik

7.

OŠ Augusta Harambašića

Zagreb

Grad Zagreb

Kniewald Ines

20.      

80

Ivan

Rukavina

8.

OŠ Čavle

Čavle

Primorsko-goranska

Ljerka Boban