POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE 2003.

 

LOGO

 

 

I. podskupina

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.         

200

Antun

Novosel

6.

OŠ Mate Lovraka

Zagreb

Grad Zagreb

Kovačević Iva

2.         

195

Anton

Grbin

6.

OŠ P. Kanavelića

Korčula

Dubrovačko-neretvanska

Ivica Fabris

3.         

154

Hermina

Petric-Maretić

6.

OŠ S.S. Kranjčevića

Zagreb

Grad Zagreb

Augustinović Zlatko

4.         

150

Arijana

Filipić

6.

OŠ "FKF" KRK P.Š .Omišalj

Omišalj

Primorsko-goranska

Dragica Rade

5.         

150

Jakša

Markotić

6.

OŠ Plokite

Split

Splitsko-dalmatinska

Mate Vuković

6.         

146

Viktor

Braut

6.

KIOK  KRK

Krk

Primorsko-goranska

Boris Bolšec

7.         

145

Mirta

Dvorničić

6.

OŠ Turnić

Rijeka

Primorsko-goranska

Damir Čović

8.         

145

David

Kosir

6.

OŠ Vrbani

Zagreb

Grad Zagreb

Babić Magdalena

9.         

145

Damir

Širola

6.

OŠ "Viktor Car Emin" Lovran

Lovran

Primorsko-goranska

Damir Ožbolt

10.      

145

Igor

Lipovac

6.

OŠ Hugo Badalić

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Kristina Krtalić

11.      

142

Domagoj

Horvat

6.

OŠ Vrbani

Zagreb

Grad Zagreb

Babić Magdalena

12.      

141

Ines

Bosnić

6.

OŠ Vrbani

Zagreb

Grad Zagreb

Babić Magdalena

13.      

140

Dominik

Turk

6.

OŠ "Dr. A. M." Matulji

Matulji

Primorsko-goranska

Siniša Topić

14.      

134

Ivan

Borko

5.

I. Osnovna škola Vrbovec

Vrbovec

Zagrebačka

Marinko Šimunek

15.      

131

Rebeka

Tretler

6.

OŠ "FKF" KRK P.Š Malinska

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

 

 

II. podskupina

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.         

200

Petra

Bosilj

8.

II. osnovna škola

Varaždin

Varaždinska

Darko Krznar

2.         

200

Igor

Čanadi

8.

III. Osnovna škola Čakovec

Čakovec

Međimurska

Nataša Boj

3.         

200

Matija

Hustić

8.

OŠ Antun Mihanović

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Jadranka Horvat

4.         

200

Relja

Medić

8.

OŠ Davorina Trstenjaka

Zagreb

Grad Zagreb

Vrbanac Zoran

5.         

200

Ivan

Šandrk

7.

OŠ Pantovčak

Zagreb

Grad Zagreb

Vičić Mira

6.         

200

Rudolf

Tretler

8.

OŠ "FKF" KRK P.Š Malinska

Malinska

Primorsko-goranska

Alenka Žužić

7.         

194

Karlo

Kotrba

8.

OŠ Tin Ujević

Osijek

Osječko-baranjska

Slavko Petrinšak

8.         

194

Melkior

Ornik

7.

OŠ S.S. Kranjčevića

Zagreb

Grad Zagreb

Bašić Sandra

9.         

184

Bruno

Kovačić

8.

Osnovna škola Milana Langa

Samobor

Zagrebačka

Damir Rister

10.      

178

Krešimir

Mišura

8.

OŠ Grofa Janka Draškovića

Zagreb

Grad Zagreb

Bobić Zlatko

11.      

176

 Mladen

 Borovina

7.

OŠ "Dr. A. M." Matulji

Matulji

Primorsko-goranska

Siniša Topić

12.      

164

Saša

Stanko

8.

I. osnovna škola Vrbovec

Vrbovec

Zagrebačka

Marinko Šimunek

13.      

162

Josip

Odobašić

7.

OŠ Antun Mihanović

Slavonski Brod

Brodsko-posavska

Jadranka Horvat

14.      

158

Kristijan

Burnik

7.

OŠ Augusta Harambašića

Zagreb

Grad Zagreb

Kniewald Ines

15.      

154

Ivan

Rukavina

8.

Dom mladih Rijeka

Rijeka

Primorsko-goranska

S. Mauhar-Jurković