POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE 2003.

 

PASCAL/C

 

 

I. podskupina

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.         

144

Hrvoje

Ribičić

2.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Štracak Ljiljana

2.         

130

Tomislav

Grbin

1.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Markučič Zlatka

3.         

121

Davor

Prugovečki

2.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Markučič Zlatka

4.         

110

Igor

Bonači

1.

III. gimnazija Split

Split

Splitsko-dalmatinska

Magda Josipović

5.         

105

Rudi

Mrazović

2.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Brođanac Predrag

6.         

88

Gordan

Kreković

2.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Markučič Zlatka

7.         

80

Ivan

Kravarščan

1.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Gjurić Renata

8.         

77

Stanislav

Žužić

1.

Gimnazija A. Mohorovičića

Rijeka

Primorsko-goranska

Vlasta Mutabžija

9.         

70

Mladen

Karan

2.

Gimnazija Varaždin

Varaždin

Varaždinska

Janja Pavlinić

10.      

70

Davor

Cihlar

1.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Ninković Marina

11.      

70

Miroslav

Policki

2.

Srednja škola Sesvete

Zagreb

Grad Zagreb

Ančimer Mirjana

12.      

67

Jurica

Cerovec

1.

Gim. A.G. Matoša ZABOK

Zabok

Krapinsko-zagorska

Mihael Bobičanec

13.      

62

Tomislav

Šagud

2.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Brođanac Predrag

14.      

58

Andrija

Puškaš

2.

Gim. P. Preradovića

Virovitica

Virovitičko-podravska

Josip Šipek

15.      

48

Ivan

Kokan

2.

Gimnazija Antuna Vrančića

Šibenik

Šibensko-kninska

Vedran Jakšić

16.      

46

Petar

Vinceković

2.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Predrag Brođanac

17.      

45

Davor

Jerbić

2.

Srednja škola Valpovo

Valpovo

Osječko-baranjska

Marijan Antolović

 

 

II. podskupina

 

R. br.

Bodovi

Ime

Prezime

Raz.

Škola

Grad

Županija

Mentor

1.         

165

Luka

Kalinovčić

3.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Pregrad Mladen

2.         

165

Lovro

Pužar

3.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Pregrad Mladen

3.         

151

Stjepan

Čajić

4.

XIII. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Justinić Josip

4.         

144

Marko

Živković

4.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Vulić Mate

5.         

139

Bojan

Orlović

4.

PSHG

Rijeka

Primorsko-goranska

Franz Turin

6.         

129

Ivan

Rukavina

4.

SŠ Crikvenica

Crikvenica

Primorsko-goranska

Ljubica Dunđerović

7.         

117

Davor

Bonači

4.

III. gimnazija Split

Split

Splitsko-dalmatinska

Magda Josipović

8.         

117

Luka

Donđivić

3.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Pregrad Mladen

9.         

112

Damir

Muha

4.

Gimnazija Čakovec

Čakovec

Međimurska

Darinka Drabić

10.      

109

Anđelko

Katalenić

3.

Gimnazija Varaždin

Varaždin

Varaždinska

Janja Pavlinić

11.      

106

Srećko

Jurić-Kavelj

4.

III. gimnazija Split

Split

Splitsko-dalmatinska

Magda Josipović

12.      

103

Marko

Dimjašević

3.

Informatički klub "Križevci"

Križevci

Koprivničko-križevačka

Božidar Benko

13.      

102

Danijel

Milišić

3.

SŠ Delnice

Delnice

Primorsko-goranska

Branka Mihajlović

14.      

96

Lovro

Žmak

4.

Gimnazija A. Mohorovičića

Rijeka

Primorsko-goranska

Vlasta Mutabžija

15.      

90

Tomica

Gril

3.

Gimnazija Varaždin

Varaždin

Varaždinska

Janja Pavlinić

16.      

88

Josip

Vujčić

4.

III. gimnazija Split

Split

Splitsko-dalmatinska

Slavojka Antišić

17.      

88

Vili

Krainz

3.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Pregrad Mladen

18.      

82

Mario

Flajšik

4.

SŠ T. Ujevića

Kutina

Sisačko-moslavačka

Damir Patravić

19.      

82*

Andrej

Ficnar

4.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Brođanac Predrag

20.      

78

Višnja

Polić

3.

Gimnazija Antuna Vrančića

Šibenik

Šibensko-kninska

Vedarn Jakšić

21.      

76

Mihovil

Frater

4.

XV. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Gjurić Renata

22.      

76

Lovro

Orešković

3.

III. gimnazija Osijek

Osijek

Osječko-baranjska

Aleksandra Floreani

23.      

72

Ivan

Galić

3.

Gimnazija

Požega

Požeško-slavonska

Sanja Grabusin

24.      

71

Goran

Vasiljević

3.

IK BIT/SŠ T. Ujevića

Kutina

Sisačko-moslavačka

Zoran Majstrović

25.      

70

Dino

Šepac

3.

Gimnazija A. Mohorovičića

Rijeka

Primorsko-goranska

Jasminka Tomljanović

26.      

70

Luka

Šalek

4.

I. tehnička š. Tesla

Zagreb

Grad Zagreb

Sluganović Ivanka

27.      

68

Branko

Đurđević

3.

Gimnazija

Bjelovar

Bjelovarsko-bilogorska

Mihaela Kovačina

28.      

68

Frane

Poljak

4.

III. gimnazija Split

Split

Splitsko-dalmatinska

Sani Dužević

29.      

68*

Matija

Bašić

3.

V. gimnazija

Zagreb

Grad Zagreb

Brođanac Predrag

30.      

66

Zoran

Dominković

4.

Gimnazija Županja

Županja

Vukovarsko-srijemska

Branislav Orešković

 

* odustali od sudjelovanja na DMIH-u zbog državnog natjecanja iz fizike