POZVANI SOFTVERSKI RADOVI NA DRŽAVNU SMOTRU 2003.

 

SREDNJE ŠKOLE

 

 

 

R. br.

Naziv rada

Ime i prezime

Raz.

Škola, grad, županija

Mentor

1.               

[Devil OS]

Josip Đuričić

Ivan Crnički

4.

4.

I. tehnička šk. Tesla, Zagreb

Grad Zagreb

Ivanka Sluganović

2.               

3D Alpha

Stanislav Žužić

1.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka

Primorsko-goranska županija

Vlasta Mutabžija

3.               

Banana Irc Server

Ljubo Merčep

2.

Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik

Dubrovačko-neretvanska županija

Pero Ruso

4.               

do_Engine

Marin Kokot

2.

TIOŠ, Čakovec

Međimurska županija

Bruno Trstenjak

5.               

ePorta

Davorin Vlašić

3.

Elektrotehnička škola, Zagreb

Grad Zagreb

Renato Matejaš

6.               

Jedrenje-Optimist

Igor Vuksanović

3.

Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik

Dubrovačko-neretvanska županija

Pero Ruso

7.               

MaliCRV

Martin Birač

Tomislav Fistrić

Mladen Mihalić

3.

3.

3.

V. gimnazija

I. tehnička šk. Tesla, Zagreb

Grad Zagreb

Andreja Štancl

8.               

PC control

Danijel Horvat

1.

Tehnička šk. R. Boškovića, Zagreb

Grad Zagreb

Josip Polaček

9.               

pro. GEE

Vladimir Puškaš

4.

SŠ T. Ujevića, Kutina

Sisačko-moslavačka županija

Damir Petravić

10.            

S&M

Tomislav Car

Matej Špoler

3.

3.

Gimnazija Karlovac, Karlovac

Karlovačka županija

Slaven Lulić

11.            

Spear

Goran Matejčić

1.

SŠ V. Gortana, Buje

Istarska županija

Ivan Manestar

12.            

Total Controls

Marko Strizić

1.

Gim. M. Mesića, Slavonski Brod

Brodsko-posavska županija

Mirko Balukčić

13.            

Voditelj

Kristijan Brkić

4.

Gimnazija, Požega

Požeško-slavonska županija

Ljiljana Miletić

14.            

Web-O-Matic

Ivan Janković

Tin Cerovac

1.

1.

Gimnazija Karlovac, Karlovac

Karlovačka županija

Slaven Lulić

15.            

Y0k Internet Pack

Ivan Vučica

Davor Cihlar

1.

1.

XV. gimnazija, Zagreb

Grad Zagreb

Marina Ninković

 

 

 

POVJERENSTVO ZA IZBOR RADOVA

 

Siniša Pleše, dipl. ing.

Alen Spiegl, dipl. ing.

Kristijan Zimmer, dipl. ing.