REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA

U PROGRAMSKOM JEZIKU LOGO

ZA OSNOVNE ŠKOLE

 

 

 

5. razred

 

Mj.

Bodovi
max=200

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

50

Ivan Borko

5.

I. osnovna škola, Vrbovec,

Zagrebačka županija

Marinko Šimunek

 

 

6. razred

 

Mj.

Bodovi
max=200

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

200

Jakša Markotić

6.

OŠ Plokite, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Mate Vuković

2.

155

Antun Novosel

6.

OŠ Mate Lovraka, Zagreb,

Grad Zagreb

Kovačević Iva

3.

146

Anton Grbin

6.

OŠ P. Kanavelića, Korčula,

Dubrovačko-neretvanska županija

Ivica Fabris

4.

129

Hermina Petric-Maretić

6.

OŠ S. S. Kranjčevića, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatko Augustinović

5.

122

Viktor  Braut

6.

OŠ F. K. Frankopana/KIOK, Krk,

Primorsko-goranska županija

Boris Bolšec

6.

109

Ines Bosnić

6.

OŠ Vrbani, Zagreb,

Grad Zagreb

Magdalena Babić

7.

91

Mirta Dvorničić

6.

OŠ Turnić, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Damir Čović

7.

91

Damir  Širola

6.

OŠ Viktor Cara Emina, Lovran,

Primorsko-goranska županija

Damir Ožbolt

8.

84

Igor Lipovac

6.

OŠ Hugo Badalić, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Kristina Krtalić

9.

83

Dominik Turk

6.

OŠ Dr. A. Mohorovičića, Matulji,

Primorsko-goranska županija

Siniša Topić

10.

68

David Kosir

6.

OŠ Vrbani, Zagreb,

Grad Zagreb

Magdalena Babić

11.

57

Rebeka  Tretler

6.

OŠ F. K. Frankopana Krk, PŠ Malinska, Malinska, Primorsko-goranska županija

Alenka Žužić

12.

45

Domagoj Horvat

6.

OŠ Vrbani, Zagreb,

Grad Zagreb

Magdalena Babić

13.

40

Arijana Filipić

6.

OŠ F. K. Frankopana Krk, PŠ Omišalj, Omišalj, Primorsko-goranska županija

Dragica Rade

 


 

7. razred

 

Mj.

Bodovi
max=200

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

103

Melkior Ornik

7.

OŠ S. S. Kranjčevića, Zagreb,

Grad Zagreb

Sandra Bašić

2.

98

Kristijan Burnik

7.

OŠ Augusta Harambašića, Zagreb,

Grad Zagreb

Ines Kniewald

3.

95

Mladen Borovina

7.

OŠ Dr. A. Mohorovičića, Matulji,

Primorsko-goranska županija

Siniša Topić

4.

93

Ivan Šandrk

7.

OŠ Pantovčak, Zagreb,

Grad Zagreb

Vičić Mira

5.

52

Josip Odobašić

7.

OŠ Antun Mihanović, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Jadranka Horvat

 

 

8. razred

 

Mj.

Bodovi
max=200

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

194

Petra Bosilj

8.

II. osnovna škola, Varaždin, Varaždinska

županija

Darko Krznar

2.

189

Rudolf Tretler

8.

OŠ F. K. Frankopana Krk, PŠ Malinska, Malinska, Primorsko-goranska županija

Alenka Žužić

3.

181

Bruno Kovačić

8.

OŠ Milana Langa, Samobor,

Zagrebačka županija

Damir Rister

4.

108

Igor Čanadi

8.

III. osnovna škola, Čakovec,

Međimurska županija

Nataša Boj

5.

96

Matija Hustić

8.

OŠ Antun Mihanović, Slavonski Brod,

Brodsko-posavska županija

Jadranka Horvat

6.

93

Ivan Rukavina

8.

OŠ Čavle, Čavle,

Primorsko-goranska županija

S. Mauhar-Jurković

7.

86

Karlo Kotrba

8.

OŠ Tin Ujević, Osijek,

Osječko-baranjska županija

Slavko Petrinšak

8.

82

Saša Stanko

8.

I. osnovna škola, Vrbovec,

Zagrebačka županija

Marinko Šimunek

9.

70

Relja Medić

8.

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb,

Grad Zagreb

Vrbanac Zoran

10.

47

Krešimir Mišura

8.

OŠ Grofa Janka Draškovića, Zagreb,

Grad Zagreb

Bobić Zlatko

 

 

Predsjednik povjerenstava za LOGO

Gojko Bukvić, dipl. ing.