REZULTATI IX. HRVATSKE

INFORMATIČKE OLIMPIJADE

 

 

Mj.

Bodovi max=300

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

300

Marko Živković

4.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mate Vulić

2.

292

Luka Kalinovčić

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

3.

220

Davor Bonači

4.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Magda Josipović

4.

194

Luka Donđivić

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

5.

144

Lovro Pužar

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

6.

128

Marko Dimjašević

3.

Gim. I. Z. Dijankovečkog, Križevci,

Koprivničko-križevačka županija

Božidar Benko

7.

80

Igor Bonači

1.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Sani Dužević

8.

58

Ivan Kokan

2.

Gimnazija Antuna Vrančića, Šibenik,

Šibensko-kninska županija

Vedran Jakšić

9.

48

Danijel Milišić

3.

SŠ Delnice, Delnice,

Primorsko-goranska županija

Branka Mihajlović

9.

48

Tomica Gril

3.

Gimnazija Varaždin, Varaždin,

Varaždinska županija

Janja Pavlinić

10.

36

Rudi Mrazović

2.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Bođanac

11.

32

Lovro Žmak

4.

Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Vlasta Mutabžija

12.

28

Stjepan Čajić

4.

XIII. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Josip Justinić

13.

24

Tomislav Grbin

1.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatka Markučič

13.

24

Davor Prugovečki

2.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatka Markučič

14.

16

Ivan Rukavina

4.

SŠ Crikvenica, Crikvenica,

Primorsko-goranska županija

Ljubica Dunđerović

15.

12

Josip Vujčić

4.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Slavojka Antišić

16.

8

Davor Jerbić

2.

Srednja škola Valpovo, Valpovo,

Osječko-baranjska županija

Marijan Antolović

17.

0

Ivan Galić

3.

Gimnazija, Požega,

Požeško-slavonska županija

Sanja Grabusin

17.

0

Stanislav Žužić

1.

Gimnazija A. Mohorovičića,

Rijeka, Primorsko-goranska županija

Vlasta Mutabžija

 

Šestorica prvoplasiranih pozvani su na IZBORNE PRIPREME na kojima će biti izabrana reprezentacija, koja će  zastupati Republiku Hrvatsku na međunarodnim natjecanjima.

 

 

 

 

U Cresu, 17. svibnja 2003.                                                                                                          Predsjednik Državnog povjerenstva

                                                                                                                                                                                      dr. sc. Igor Urbiha