REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA

U PROGRAMSKIM JEZICIMA PASCAL / C

ZA SREDNJE ŠKOLE

1. + 2. DAN

 

 

 

 

1. razred

 

Mj.

Bodovi 1. max=150

Bodovi 2. max=200

Bodovi 1.+2.dan

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

119

140

259

Tomislav Grbin

1.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatka Markučič

2.

87

102

189

Igor Bonači

1.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Sani Dužević

3.

70

54

124

Stanislav Žužić

1.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Vlasta Mutabžija

4.

80

5

85

Jurica Cerovec

1.

Gimnazija A.G. Matoša, Zabok,

Krapinsko-zagorska županija

Mihael Bobičanec

5.

3

75

78

Davor Cihlar

1.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Marina Ninković

6.

29

32

61

Ivan Kravarščan

1.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Renata Gjurić

 

 

2. razred

 

Mj.

Bodovi 1. max=150

Bodovi 2. max=200

Bodovi 1.+2.dan

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

108

120

228

Davor Prugovečki

2.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatka Markučič

2.

75

95

170

Rudi Mrazović

2.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Bođanac

3.

80

75

155

Ivan Kokan

2.

Gim. Antuna Vrančića, Šibenik,

Šibensko-kninska županija

Vedran Jakšić

4.

67

75

142

Davor Jerbić

2.

Srednja škola Valpovo, Valpovo,

Osječko-baranjska županija

Marijan Antolović

5.

37

75

112

Hrvoje Ribičić

2.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Ljiljana Štracak

6.

35

69

104

Tomislav Šagud

2.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Bođanac

7.

30

65

95

Miroslav Policki

2.

Srednja škola Sesvete, Zagreb,

Grad Zagreb

Mirjana Ančimer

8.

24

63

87

Petar Vinceković

2.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Bođanac

9.

3

69

72

Gordan Kreković

2.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Zlatka Markučič

10.

30

15

45

Mladen Karan

2.

Gimnazija Varaždin, Varaždin,

Varaždinska županija

Janja Pavlinić

11.

12

5

17

Andrija Puškaš

2.

Gim. P. Preradovića, Virovitica,

Virovitičko-podravska županija

Josip Šipek

 


3. razred

 

Mj.

Bodovi 1. max=150

Bodovi 2. max=200

Bodovi 1.+2.dan

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

46

200

246

Luka Kalinovčić

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

2.

85

128

213

Luka Donđivić

3.

XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb

Mladen Pregrad

3.

30

128

158

Danijel Milišić

3.

SŠ Delnice, Delnice,

Primorsko-goranska županija

Branka Mihajlović

4.

27

122

149

Marko Dimjašević

3.

Gim. I. Z. Dijankovečkog, Križevci,

Koprivničko-križevačka županija

Božidar Benko

5.

75

45

120

Ivan Galić

3.

Gimnazija, Požega,

Požeško-slavonska županija

Sanja Grabusin

6.

43

68

111

Tomica Gril

3.

Gimnazija Varaždin, Varaždin,

Varaždinska županija

Janja Pavlinić

7.

38

56

94

Lovro Pužar

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

8.

37

56

93

Goran Vasiljević

3.

IK BIT / SŠ T. Ujevića, Kutina,

Sisačko-moslavačka županija

Zoran Majstrović

9.

21

68

89

Branko Đurđević

3.

Gimnazija, Bjelovar,

Bjelovarsko-bilogorska županija

Mihaela Kovačina

10.

27

56

83

Višnja Polić

3.

Gim. Antuna Vrančića, Šibenik,

Šibensko-kninska županija

Vedarn Jakšić

11.

27

50

77

Dino Šepac

3.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Jasminka Tomljanović

12.

9

50

59

Matija Bašić

3.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Predrag Bođanac

13.

3

50

53

Vili Krainz

3.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mladen Pregrad

14.

3

0

3

Lovro Orešković

3.

III. gimnazija Osijek, Osijek, Osječko-baranjska županija

Aleksandra Floreani

 

 

4. razred

 

Mj.

Bodovi 1. max=150

Bodovi 2. max=200

Bodovi 1.+2.dan

Ime i prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto, županija

Mentor

1.

34

118

152

Marko Živković

4.

V. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Mate Vulić

2.

46

77

123

Stjepan Čajić

4.

XIII. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Josip Justinić

3.

38

74

112

Davor Bonači

4.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Magda Josipović

4.

49

50

99

Ivan Rukavina

4.

SŠ dr. A. Barca, Crikvenica,

Primorsko-goranska županija

Ljubica Dunđerović

5.

27

68

95

Lovro Žmak

4.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Vlasta Mutabžija

6.

44

50

94

Josip Vujčić

4.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Slavojka Antišić

7.

24

68

92

Srećko Jurić-Kavelj

4.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Magda Josipović

8.

27

50

77

Mihovil Frater

4.

XV. gimnazija, Zagreb,

Grad Zagreb

Renata Gjurić

9.

17

56

73

Bojan Orlović

4.

PSHG, Rijeka,

Primorsko-goranska županija

Franz Turin

10.

18

50

68

Zoran Dominković

4.

Gimnazija Županja, Županja,

Vukovarsko-srijemska županija

Branislav Orešković

11.

46

20

66

Damir Muha

4.

Gimnazija Čakovec, Čakovec,

Međimurska županija

Darinka Drabić

12.

0

63

63

Luka Šalek

4.

I. tehnička škola Tesla, Zagreb,

Grad Zagreb

Ivanka Sluganović

13.

30

0

30

Frane Poljak

4.

III. gimnazija Split, Split,

Splitsko-dalmatinska županija

Sani Dužević

 

U Cresu, 16. svibnja 2003.                                                                                                          Predsjednik povjerenstva za PASCAL/C:

                                                                                                                                                                                                 dr.sc. Igor Urbiha