logo
 

UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE

OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA - BASIC/PASCAL

 

 

I. PODSKUPINA

 

R. br. Bodovi Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 200 Matija Folnović 6 OŠ Žuti brijeg
Zagreb, Grad Zagreb
-
2 200 Antea Hadviger 6 OŠ Matije Gupca
Zagreb, Grad Zagreb
-
3 200 Luka Horvat 6 OŠ Ludbreg
Ludbreg, Varaždinska
Stiven Šijak
4 200 Matija Marić 5 OŠ I.G. Kovačića
Slavonski Brod, Brodsko-posavska
Damir Drame
5 198 Stjepan Hrastić 6 OŠ Nova Rača
Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska
Ozren Bosanac
6 177 Marin Tomić 5 OŠ Marina Držića
Zagreb, Grad Zagreb
Vladimir Marić
7 177 Edi Topić 6 OŠ F.K. Frankopan
Malinska, Primorsko-goranska
Alenka Žužić
8 176 Davor Vidanović 5 OŠ F.K. Frankopan
Zagreb, Grad Zagreb
-
9 145 Matko Kulaš 6 Smiljevac
Zadar, Zadarska
Marina Kulaš
10 144 Maja Štefančić 6 OŠ F.K. Frankopan
Omišalj, Primorsko-goranska
Žarko Žarković
11 142 Filip Srnec 6 III. OŠ Čakovec
Čakovec, Međimurska
Nataša Boj
12 138 Anton Bogdanić 6 OŠ F.K. Frankopan
Malinska, Primorsko-goranska
Alenka Žužić

 

 

II. PODSKUPINA

 

R. br. Bodovi Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 200 Damjan Bujak 8 OŠ S.S. Kranjčević
Zagreb, Grad Zagreb
Zlatko Augustinović
2 200 Zrinka Gavran 8 Alojzija Stepinca
Zagreb, Grad Zagreb
Bojan Radman
3 200 Stjepan Glavina 8 OŠ Prelog
Prelog, Međimurska
Zdravko Crnković
4 200 Nenad Janjac 8 OŠ Velika Mlaka
Velika Mlaka, Zagrebačka
Štefica Škara
5 200 Ivica Kičić 7 OŠ Žitnjak
Zagreb, Grad Zagreb
Tibor Kulcsar
6 200 Bojan Kušter 7 OŠ Marina Držića
Zagreb, Grad Zagreb
Vladimir Marić
7 200 Aleksandar Šušnjar 8 OŠ Brajda
Rijeka, Primorsko-goranska
Saša Bačić
8 200 Robert Tretler 7 OŠ F.K. Frankopan
Malinska, Primorsko-goranska
Alenka Žužić
9 200 Borna Vukadinović 7 OŠ Trnsko
Zagreb, Grad Zagreb
Ljubinko Vidanović
10 186 Marko Đomlija 8 OŠ Marina Držića
Zagreb, Grad Zagreb
Tibor Kulcsar
11 186 Mirko Kokot 8 VII. OŠ Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Blaženka Trogrlić
12 186 Viktor Kvaternjak 8 OŠ Jordanovac
Zagreb, Grad Zagreb
Rikard Dimić
13 186 Nino Uzelac 8 OŠ Marije i Line
Umag, Istarska
Zoran Mamula
14 182 Martin Katunar 8 OŠ F.K. Frankopan
Krk, Primorsko-goranska
Boris Bolšec
15 179 Luka Kusulja 8 OŠ Trnsko
Zagreb, Grad Zagreb
Ljubinko Vidanović
16 174 Teon Banek 8 OŠ Gračani
Zagreb, Grad Zagreb
Ivan Jurić
17 174 Frane Kurtović 8 OŠ Vrbani
Zagreb, Grad Zagreb
Magdalena Babić
18 157 Matej Ćutunić 8 XI. OŠ
Slavonski Brod, Brodsko-posavska
Slavica Danilović
19 155 Tomislav Gudlek 8 OŠ Bana Josipa Jelačića
Zagreb, Grad Zagreb
-
20 147 Tomislav Bukić 7 Društvo informatičara "Zadar"
Zadar, Zadarska
Gojko Bukvić
21 146 Borna Farkaš 8 OŠ Milke Trnine
Križ, Zagrebačka
Mate Ćalušić