logo
 

UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE

OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA - LOGO

 

 

I. PODSKUPINA

 

R. br. Bodovi Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 200 Matija Folnović 6 OŠ Žuti brijeg
Zagreb, Grad Zagreb
-
2 200 Paula Gombar 6 OŠ Josipa Račića
Zagreb, Grad Zagreb
Mihaela Piskač
3 200 Antea Hadviger 6 OŠ Matije Gupca
Zagreb, Grad Zagreb
-
4 200 Franko Hržić 6 OŠ F.K. Frankopan
Malinska, Primorsko-goranska
Alenka Žužić
5 200 Dorian Šulc 6 OŠ Dore Pejačević
Našice, Osječko-baranjska
Irena Turjak
6 188 Ivan Paljak 6 VI. OŠ Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Mario Stančić
7 188 Edi Topić 6 OŠ F.K. Frankopan
Malinska, Primorsko-goranska
Alenka Žužić
8 188 Glorija Volarević 5 OŠ Matije Gupca
Zagreb, Grad Zagreb
-
9 182 Marin Tomić 5 OŠ Marina Držića
Zagreb, Grad Zagreb
Vladimir Marić
10 164 Mario Benković 6 OŠ Otona Ivekovića
Zagreb, Grad Zagreb
Željka Orčić
11 160 Ena Oster 5 OŠ Josipa Račića
Zagreb, Grad Zagreb
Mihaela Piskač
12 158 Filip Domitrović 5 OŠ Sveti Matej
Viškovo, Primorsko-goranska
Milana Jakšić
13 156 Vjekoslav Artić 5 OŠ Otona Ivekovića
Zagreb, Grad Zagreb
Željka Orčić
14 156 Juraj Orehovec 6 OŠ Veliki Bukovec
Veliki Bukovec, Varaždinska
Lidija Kralj
15 150 Domagoj Petričić 6 OŠ R.K. Jeretov
Opatija, Primorsko-goranska
Dragica Rade
16 150 Matej Pijaca 6 Petar Zoranić
Nin, Zadarska
Paulo Škibola
17 150 Azra Selimović 6 OŠ dr. A. Mohorovičić
Matulji, Primorsko-goranska
Siniša Topić

 

 

II. PODSKUPINA

 

R. br. Bodovi Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 200 Karlo Dumbović 7 OŠ Vrbani
Zagreb, Grad Zagreb
-
2 200 Goran Flegar 7 OŠ Sračinec
Sračinec, Varaždinska
Nenad Tesla
3 200 Nino Jagar 7 OŠ Vrbani
Zagreb, Grad Zagreb
Magdalena Babić
4 200 Ivica Kičić 7 OŠ Žitnjak
Zagreb, Grad Zagreb
-
5 200 Frane Kurtović 8 OŠ Vrbani
Zagreb, Grad Zagreb
Magdalena Babić
6 190 Dino Turković 8 OŠ E. Kumičića
Velika Gorica, Zagrebačka
Snježana Ruklić
7 180 Davor Nekić 7 OŠ S.S. Kranjčević
Senj, Ličko-senjska
Darija Glažar-Pećanić
8 180 Ante Sikirica 8 OŠ dr. A. Mohorovičić
Matulji, Primorsko-goranska
Siniša Topić
9 170 Mirko Kokot 8 VII. OŠ Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Blaženka Trogrlić
10 170 Filip Stojanac 8 OŠ Gornja Vežica
Rijeka, Primorsko-goranska
Dražen Sikirica
11 160 Ivan Brajković 7 Dom mladih
Rijeka, Primorsko-goranska
Svetlana Mauhar-Jurković
12 160 Janko Breški 8 OŠ Gustav Krklec
Maruševec, Varaždinska
Ružica Breški
13 160 Antonio Damičević 8 Antun Mihanović
Slavonski Brod, Brodsko-posavska
Jadranka Horvat
14 160 Mario Pavličević 8 VII. OŠ Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Blaženka Trogrlić
15 160 Zvonimir Popovčić 8 OŠ Marina Držića
Zagreb, Grad Zagreb
Vladimir Marić
16 160 Robert Tretler 7 OŠ F.K. Frankopan
Malinska, Primorsko-goranska
Alenka Žužić
17 158 Nenad Banfić 7 OŠ Vinica
Vinica, Varaždinska
Mirjana Jambriško