logo
 

REZULTATI

SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++

 

 

1. RAZRED

 

Mjesto 1. dan 2. dan Ukupno Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 150 173 323 Goran Žužić 1 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
2 114 128 242 Bruno Rahle 1 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
3 69 110 179 Viktor Braut 1 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir
Krk, Primorsko-goranska
Marinko Franolić
4 46 85 131 Mislav Čovran 1 Tehnička škola
Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska
Emina Grmić
5 46 68 114 Filip Barl 1 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
6 90 20 110 Ivan Pilat 1 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Nikola Dmitrović

 

 

2. RAZRED

 

Mjesto 1. dan 2. dan Ukupno Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 120 173 293 Filip Pavetić 2 IK GUK
Križ, Zagrebačka
Goran Pugar
2 108 182 290 Ivo Sluganović 2 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Bojan Radman
3 76 173 249 Nikola Banić 2 Gimnazija Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Bojan Banić
4 105 92 197 Matija Osrečki 2 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Mladen Pregrad
5 40 110 150 Mladen Borovina 2 Gimnazija A. Mohorovičića
Rijeka, Primorsko-goranska
Vlasta Mutabžija
6 40 75 115 Leo Osvald 2 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Mladen Pregrad
7 18 80 98 Josip Stuhli 2 Gimnazija A.G. Matoša
Đakovo, Osječko-baranjska
Vesna Tomić
8 16 50 66 Dominik Borović 2 Gimnazija Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Bojan Banić
9 40 0 40 Matija Korpar 2 Gimnazija A.G. Matoša
Zabok, Krapinsko-zagorska
Mihael Bobičanec

 

 

3. RAZRED

 

Mjesto 1. dan 2. dan Ukupno Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 150 176 326 Relja Medić 3 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
2 120 200 320 Igor Čanadi 3 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
3 108 172 280 Domagoj Kusalić 3 III. gimnazija
Osijek, Osječko-baranjska
Matija Bogdanović
4 120 112 232 Bruno Kovačić 3 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
5 58 104 162 Matija Hustić 3 Gimnazija Matija Mesić
Slavonski Brod, Brodsko-posavska
Zlatko Markovinović
6 55 96 151 Saša Stanko 3 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Bojan Radman
7 31 112 143 Tomislav Lombarović 3 Gimnazija M.A. Reljkovića
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska
Dajana Zucić
8 58 82 140 Nikola Adžaga 3 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Bojan Radman
9 70 66 136 Petra Bosilj 3 Gimnazija Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Janja Pavlinić
10 47 75 122 Mladen Marović 3 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
11 60 50 110 Rudolf Tretler 3 Gimnazija A. Mohorovičića
Rijeka, Primorsko-goranska
Vlasta Mutabžija
12 28 80 108 Ivan Rukavina 3 Gimnazija A. Mohorovičića
Rijeka, Primorsko-goranska
Vlasta Mutabžija
13 78 16 94 Frane Roje 3 III. gimnazija
Split, Splitsko-dalmatinska
Dragica Debak
14 20 47 67 Ivan Maček 3 III. gimnazija
Split, Splitsko-dalmatinska
Magda Josipović
15 8 48 56 Hrvoje Bandov 3 Gimnazija Velika Gorica
Velika Gorica, Zagrebačka
Đuro Ščrbak

 

 

4. RAZRED

 

Mjesto 1. dan 2. dan Ukupno Ime i prezime Razred Škola, Mjesto, Županija Mentor
1 108 162 270 Tomislav Reicher 4 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
2 103 158 261 Marko Ivanković 4 Gimnazija Varaždin
Varaždin, Varaždinska
Janja Pavlinić
3 114 100 214 Igor Bonači 4 III. gimnazija
Split, Splitsko-dalmatinska
Dragica Debak
4 108 96 204 Jurica Cerovec 4 Gimnazija A.G. Matoša
Zabok, Krapinsko-zagorska
Mihael Bobičanec
5 63 137 200 Tomislav Grbin 4 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Zlatka Markučič
5 92 108 200 Ivan Kusalić 4 III. gimnazija
Osijek, Osječko-baranjska
Matija Bogdanović
7 115 73 188 Ivan Cesar 4 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
8 57 130 187 Jasmin Velkić 4 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
9 85 96 181 Tomislav Novak 4 Gimnazija
Čakovec, Međimurska
Darinka Drabić
10 78 50 128 Ivan Kravaršćan 4 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
11 39 75 114 Stanislav Žužić 4 Gimnazija A. Mohorovičića
Rijeka, Primorsko-goranska
Vlasta Mutabžija

 

 

Na temelju ostvarenih rezultata u prva dva dana natjecanja, a prema odluci Državnog povjerenstva,

tamnije osjenčani učenici pozvani su na HRVATSKU INFORMATIČKU OLIMPIJADU