DMIH 2007 Logo
 
UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE
 
OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA - LOGO
 
I. PODSKUPINA
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Marin Tomić 6 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 200
2 Glorija Volarević 6 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
3 Filip Domitrović 6 OŠ "Sveti Matej", Viškovo, Primorsko-goranska Milana Jakšić 184
4 Mihael Peklar 5 OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 175
5 Ena Oster 6 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 144
6 Alen Orčić 5 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 140
7 Vjekoslav Artić 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 130
8 Juraj Bišćan 5 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 120
9 Neven Miculinić 6 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 115
10 Filip  Hrenić 6 Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska Željko Šavor 110
11 Luka Suman 5 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 90
12 Marija Tomljenović 6 I. OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek 76
13 Robert Injac 5 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 70
14 Davor Lakuš 6 OŠ "Đuro Ester", Koprivnica, Koprivničko-križevačka Đurđica Lucek 70
15 Božen Mušterić 6 OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić 70
16 Mia Pejinović 6 OŠ Cvjetno naselje, Zagreb, Grad Zagreb Ivana Kokić 70
 
II. PODSKUPINA
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Karlo Dumbović 8 Udruga programera S VIJUGOM, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
2 Matija Folnović 7 OŠ Žuti Brijeg, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
3 Paula Gombar 7 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
4 Antea Hadviger 7 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
5 Nino Jagar 8 OŠ Vrbani, Zagreb, Grad Zagreb - 200
6 Ivica Kičić 8 OŠ Žitnjak, Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar 200
7 Ivan Paljak 7 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 176
8 Dominik Barbarić 7 OŠ Horvati, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić 172
9 Mario Benković 7 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 172
10 Davor Nekić 8 OŠ S.S. Kranjčevića, Senj, Ličko-senjska Darija Glažar-Pećanić 172
11 Ivan Brajković 8 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 151
12 Juraj Orehovec 7 Veliki Bukovec, Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj 151
13 Edi Topić 7 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 151
14 Bojan Kušter 8 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 150
15 Martin Petrin 8 OŠ S.S. Kranjčevića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović 144
16 Vjeran Karloci 7 Veliki Bukovec, Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj 137
17 Nikola Pokupec 7 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 137