DMIH 2007 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++
 
1. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 25 72 97 Nino Uzelac 1 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
2 32 24 56 Adrijan Satja Kurdija 1 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
3 37 18 55 Mirko Kokot 1 Prva gimnazija
Varaždin, Varaždinska
Bojan Banić
4 35 16 51 Frane Kurtović 1 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
5 31 14 45 Stjepan Glavina 1 Srednja škola Prelog
Prelog, Međimurska
Danijela Naranđa
6 14 30 44 Viktor Kvaternjak 1 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Nikola Dmitrović
7 21 18 39 Zrinka Gavran 1 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Bojan Radman
8 26 0 26 Stjepan Henc 1 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Ljiljana Štracak
 
2. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 158 308 Goran Žužić 2 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
2 94 112 206 Filip Barl 2 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
3 66 76 142 Ivan Domladovec 2 Gimnazija L. Vranjanin
Zagreb, Grad Zagreb
Zoran Vajić
4 54 84 138 Ivan Pilat 2 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Nikola Dmitrović
5 41 96 137 Viktor Braut 2 KIOK
Krk, Primorsko-goranska
Boris Bolšec
6 50 86 136 Bruno Rahle 2 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
7 66 66 132 Vjekoslav Giacometti 2 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Zlatka Markučič
8 6 96 102 Jakša Markotić 2 III. gimnazija
Split, Splitsko-dalmatinska
Slavojka Antišić
9 57 42 99 Martin Šošić 2 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Ljiljana Štracak
10 38 60 98 David Gostinski 2 Srednja škola Valpovo
Valpovo, Osječko-baranjska
Marijan Antolović
11 24 54 78 Mislav Čovran 2 Tehnička škola
Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska
Emina Grmić
12 36 28 64 Anton Grbin 2 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Zlatka Markučič
 
3. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 96 160 256 Ivo Sluganović 3 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Tajana Vešligaj
2 105 126 231 Filip Pavetić 3 Srednja škola I. Švear
Križ, Zagrebačka
Goran Pugar
3 150 69 219 Nikola Banić 3 Prva gimnazija
Varaždin, Varaždinska
Bojan Banić
4 45 43 88 Matija Osrečki 3 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Mladen Pregrad
5 10 75 85 Ivan Šandrk 3 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Tajana Vešligaj
6 17 32 49 Leo Osvald 3 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Mladen Pregrad
7 15 14 29 Marin Pranjić 3 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Mirjana Nikolić
8 19 0 19 Martina Štenger 3 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Mladen Pregrad
9 0 0 0 Mislav Tomić 3 III. gimnazija
Split, Splitsko-dalmatinska
Ana Oreb
 
4. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 107 200 307 Relja Medić 4 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
2 118 184 302 Igor Čanadi 4 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
3 140 93 233 Domagoj Kusalić 4 III. gimnazija
Osijek, Osječko-baranjska
Matija Bogdanović
4 44 153 197 Petar Sirković 4 IK "VEL_IK"
Velika Gorica, Zagrebačka
Snježana Ruklić
5 22 122 144 Tomislav Lombarović 4 Gimnazija M. A. Reljkovića
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska
Nedeljko Begović
6 50 58 108 Saša Stanko 4 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Bojan Radman
7 50 50 100 Bruno Kovačić 4 XV. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Renata Gjurić
8 13 58 71 Nikola Adžaga 4 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Bojan Radman
9 20 46 66 Antonio Krnjak 4 Gimnazija Čakovec
Čakovec, Međimurska
Darinka Drabić
9 10 56 66 Ivan Rukavina 4 Gimnazija Andrija Mohorovičić
Rijeka, Primorsko-goranska
Vlasta Mutabžija
11 10 52 62 Darko Kukovec 4 TIOŠ
Čakovec, Međimurska
Kristinka Blažeka
12 25 32 57 Rudolf Tretler 4 Gimnazija Andrija Mohorovičić
Rijeka, Primorsko-goranska
Alenka Žužić
13 0 54 54 Hrvoje Bandov 4 IK "VEL_IK"
Velika Gorica, Zagrebačka
Miroslav Crnić
13 42 12 54 Petra Bosilj 4 Prva gimnazija
Varaždin, Varaždinska
Janja Pavlinić
15 10 40 50 Ivan Maček 4 III. gimnazija
Split, Splitsko-dalmatinska
Magda Josipović
15 10 40 50 Mladen Mikša 4 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
17 41 0 41 Ilija Gavran 4 SŠ I. Trnskoga
Hrvatska Kostajnica, Sisačko-moslavačka
Siniša Pužar
18 22 17 39 Mladen Marović 4 V. gimnazija
Zagreb, Grad Zagreb
Predrag Brođanac
 
Na temelju ostvarenih rezultata u prva dva dana natjecanja, a prema odluci Državnog povjerenstva,
tamnije osjenčani učenici pozvani su na HRVATSKU INFORMATIČKU OLIMPIJADU