DMIH 2008 Logo
 
UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE
 
OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA - LOGO
 
5. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Mario Pejinović 5 OŠ Cvjetno naselje, Zagreb, Grad Zagreb Ivana Kokić 150
2 Borna Runac 5 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 146
3 Mihael Liskij 5 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić 124
4 Ivana Žužić 5 OŠ "Fran Franković", Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić 68
5 Paula Rinkovec 5 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 66
 
6. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 David Lozić 6 OŠ Kustošija, Zagreb, Grad Zagreb Marica Radoš 200
2 Alen Orčić 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 200
3 Mihael Peklar 6 OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
4 Luka Suman 6 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 200
5 Juraj Bišćan 6 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 168
6 Martin Bagić 6 OŠ Ivana Filipovića, Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović 160
7 Filip Keri 6 I. OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek 126
8 Tomislav Ivanković 6 OŠ S.S. Kranjčevića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović 108
9 Matej Gradiček 6 I. OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek 82
10 Frano Mihaljević 6 VI. OŠ, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 82
11 Robert Injac 6 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 74
12 Mirko Čačić 6 OŠ dr. Jure Turića, Gospić, Ličko-senjska Željka Šikić 66
 
7. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Glorija Volarević 7 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
2 Marin Tomić 7 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 172
3 Neven Miculinić 7 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 168
4 Ena Oster 7 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 156
5 Vjekoslav Artić 7 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 148
6 Božen Mušterić 7 OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić 116
7 Filip Hrenić 7 OŠ Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska Željko Šavor 76
8 Bartol Rebernjak 7 OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić 72
 
8. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Paula Gombar 8 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 156
2 Antea Hadviger 8 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 156
3 Mario Benković 8 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 152
4 Ivan Paljak 8 VI. OŠ, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 152
5 Matija Folnović 8 OŠ Žuti Brijeg, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 140
6 Juraj Orehovec 8 OŠ Veliki Bukovec, Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj 116
7 Vilim Stubičan 8 OŠ V. Nazora, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Mira Magdić 106
8 Dorian Šulc 8 OŠ Dore Pejačević, Našice, Osječko-baranjska Irena Turjak 100
9 Dominik Barbarić 8 OŠ Horvati, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić 84
10 Matej Jelić 8 OŠ Vrbani, Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić 80
11 Edi Topić 8 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 72