DMIH 2008 Logo
 
UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++
 
1. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Ivica Kičić 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 200
2 Nino Jagar 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 179
3 Borna Vukadinović 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 158
4 Ivan Katanić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 151
5 Srećko Mihaljević 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 151
6 Goran Flegar 1 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 148
7 Juraj Oršulić 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 148
8 Borna Mihaljević 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling 146
 
2. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Adrian Satja Kurdija 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 200
2 Denis Osvald 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 200
3 Zrinka Gavran 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 190
4 Frane Kurtović 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 190
5 Stjepan Henc 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 183
6 Mirko Kokot 2 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 179
7 Marko Đomlija 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 172
8 Ljudevit Palle 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mate Vulić 172
9 Fran Jurišić 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 165
10 Stjepan Glavina 2 Srednja škola, Prelog, Međimurska Tomislav Mihalić 159
11 Tomislav Gudlek 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 158
12 Viktor Kvaternjak 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 158
13 Nino Uzelac 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 158
 
3. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Ivan Pilat 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 181
2 Anton Grbin 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 166
3 Goran Žužić 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 164
4 Filip Barl 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 156
5 Viktor Braut 3 KIOK, Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec 130
6 Miranda Kreković 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 126
7 Jakša Markotić 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić 124
8 Bruno Rahle 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 112
9 Mislav Čovran 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 100
10 Ivan Gnjidić 3 Gimnazija A. Morovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 96
11 Igor Jerković 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 96
12 Petar Alilović 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 76
13 Martin Šošić 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 76
14 Domagoj Fijan 3 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 70
15 David Gostinski 3 Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović 70
16 Andrija Miličević 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 70
17 Frane Perleta 3 Gimnazija, Metković, Dubrovačko-neretvanska Marinko Zubac 70
18 Dario Sikirica 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić 70
19 Matija Šošić 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 70
 
4. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Ivo Sluganović 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj 186
2 Leo Osvald 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 176
3 Filip Pavetić 4 Srednja škola "I. Švear", Ivanić-Grad, Zagrebačka Iva Ipšin 168
4 Nikola Banić 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 142
5 Marin Pranjić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić 130
6 Matija Osrečki 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 88
7 Ivan Šandrk 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj 88
8 Dominik Borović 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 70
9 Marko Božić 4 Srednja škola "Vladimir Gortan", Buje, Istarska Marija Vojić 70
10 Matija Korpar 4 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 70
11 Sara Muhvić 4 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović 70
12 Mislav Tomić 4 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Gudelj / Oreb 70
13 Matija Vrhovec 4 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 70
 
I. PODSKUPINA
1. razred + 2. razred
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Ivica Kičić 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 200
2 Adrian Satja Kurdija 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 200
3 Denis Osvald 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 200
4 Zrinka Gavran 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 190
5 Frane Kurtović 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 190
6 Stjepan Henc 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 183
7 Nino Jagar 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 179
8 Mirko Kokot 2 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 179
9 Marko Đomlija 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 172
10 Ljudevit Palle 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mate Vulić 172
11 Fran Jurišić 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 165
12 Stjepan Glavina 2 Srednja škola, Prelog, Međimurska Tomislav Mihalić 159
13 Tomislav Gudlek 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 158
14 Viktor Kvaternjak 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 158
15 Nino Uzelac 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 158
16 Borna Vukadinović 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 158
17 Ivan Katanić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 151
18 Srećko Mihaljević 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 151
19 Goran Flegar 1 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 148
20 Juraj Oršulić 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 148
21 Borna Mihaljević 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling 146
 
II. PODSKUPINA
3. razred + 4. razred
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Ivo Sluganović 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj 186
2 Ivan Pilat 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 181
3 Leo Osvald 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 176
4 Filip Pavetić 4 Srednja škola "I. Švear", Ivanić-Grad, Zagrebačka Iva Ipšin 168
5 Anton Grbin 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 166
6 Goran Žužić 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 164
7 Filip Barl 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 156
8 Nikola Banić 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 142
9 Viktor Braut 3 KIOK, Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec 130
10 Marin Pranjić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić 130
11 Miranda Kreković 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 126
12 Jakša Markotić 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić 124
13 Bruno Rahle 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 112
14 Mislav Čovran 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 100
15 Ivan Gnjidić 3 Gimnazija A. Morovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 96
16 Igor Jerković 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 96
17 Matija Osrečki 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 88
18 Ivan Šandrk 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj 88
19 Petar Alilović 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 76
20 Martin Šošić 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 76
21 Dominik Borović 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 70
22 Marko Božić 4 Srednja škola "Vladimir Gortan", Buje, Istarska Marija Vojić 70
23 Domagoj Fijan 3 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 70
24 David Gostinski 3 Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović 70
25 Matija Korpar 4 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 70
26 Andrija Miličević 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 70
27 Sara Muhvić 4 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović 70
28 Frane Perleta 3 Gimnazija, Metković, Dubrovačko-neretvanska Marinko Zubac 70
29 Dario Sikirica 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić 70
30 Matija Šošić 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 70
31 Mislav Tomić 4 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Gudelj / Oreb 70
32 Matija Vrhovec 4 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 70