DMIH 2008 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - OSNOVE INFORMATIKE
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 42 Irma Telarović 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
2 41 Ivan Pilat 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
3 39 Leo Osvald 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
4 37 Zrinka Gavran 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
5 36 Miranda Kreković 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
6 35 Marko Magerl 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
7 34 Zvonimir Popovčić 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
8 33 Nina Kamčev 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
9 30 Nikola Banić 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
10 29 Vjekoslav Giacometti 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
11 28 Sara Muhvić 4 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović
12 27 Zlatko Kiš 4 SŠ Tina Ujevića, Kutina, Sisačko-moslavačka Damir Petravić
13 23 Jelena Banjanin 4 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović
14 22 Mislav Mijatović 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
14 22 Matija Osrečki 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
14 22 Zdravko Ostojić 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
15 21 Ivan Borko 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
15 21 Josip Hanak 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
16 20 Martina Štenger 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
17 17 Mario Filipašić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga, Križevci, Koprivničko-križevačka Zoran Kovač
17 17 Krešimir Šutalo 1 Gimnazija A.G. Matoša, Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić
18 15 Ivo Katunarić 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
19 14 Dominik Borović 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
20 7 Edi Smoljan 2 Gimnazija, Pula, Istarska Mirna Bastijanić
nije pristupio Matej Šare 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha