DMIH 2008 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++


1. DAN + 2. DAN NATJECANJA
 
I. SKUPINA
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 192 342 Ivica Kičić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
2 150 132 282 Adrian Satja Kurdija V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
3 80 148 228 Zrinka Gavran V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
4 35 152 187 Nino Jagar V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
5 42 140 182 Frane Kurtović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
6 28 148 176 Borna Vukadinović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
7 35 136 171 Stjepan Glavina Srednja škola, Prelog, Međimurska Tomislav Mihalić
8 68 102 170 Nino Uzelac V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
9 35 114 149 Ivan Katanić Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
10 39 96 135 Fran Jurišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
11 40 90 130 Marko Đomlija XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
12 60 60 120 Mirko Kokot Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
12 12 108 120 Borna Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling
13 68 48 116 Ljudevit Palle V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mate Vulić
14 30 84 114 Tomislav Gudlek V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
15 48 48 96 Goran Flegar Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
15 0 96 96 Stjepan Henc XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
15 30 66 96 Juraj Oršulić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
16 30 60 90 Srećko Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
17 30 54 84 Viktor Kvaternjak XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
18 20 24 44 Denis Osvald XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
 
II. SKUPINA
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 200 350 Goran Žužić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
2 94 195 289 Ivo Sluganović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj
3 94 113 207 Filip Barl V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
4 55 137 192 Nikola Banić Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
5 80 110 190 Matija Osrečki XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
6 105 70 175 Ivan Pilat XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
7 44 130 174 Filip Pavetić Srednja škola "I. Švear", Ivanić-Grad, Zagrebačka Iva Ipšin
8 45 120 165 Jakša Markotić III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
9 50 108 158 Bruno Rahle V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
10 55 80 135 Mislav Čovran Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
10 50 85 135 Ivan Šandrk V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj
11 80 50 130 Leo Osvald XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
12 31 81 112 Anton Grbin XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
13 21 82 103 Dominik Borović Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
14 31 69 100 Martin Šošić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
15 33 63 96 Viktor Braut KIOK, Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
16 35 50 85 Ivan Gnjidić Gimnazija A. Morovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas
17 6 52 58 Frane Perleta Gimnazija, Metković, Dubrovačko-neretvanska Marinko Zubac
18 5 51 56 Andrija Miličević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
19 6 46 52 David Gostinski Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović
19 3 49 52 Igor Jerković XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
20 0 51 51 Domagoj Fijan Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
21 8 41 49 Matija Šošić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
21 5 44 49 Matija Vrhovec Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
22 0 43 43 Miranda Kreković XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
23 12 30 42 Mislav Tomić III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Gudelj / Oreb
24 8 20 28 Matija Korpar Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
25 8 5 13 Marko Božić Srednja škola "Vladimir Gortan", Buje, Istarska Marija Vojić
26 5 4 9 Dario Sikirica III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
27 6 0 6 Petar Alilović XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
28 3 0 3 Sara Muhvić III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović
28 3 0 3 Marin Pranjić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić
 
Na temelju ostvarenih rezultata u prva dva dana natjecanja, a prema odluci Stručnog povjerenstva,
tamnije osjenčani učenici pozvani su na HRVATSKU INFORMATIČKU OLIMPIJADU