DMIH 2008 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++


1. DAN + 2. DAN NATJECANJA
 
1. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 192 342 Ivica Kičić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
2 35 152 187 Nino Jagar V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
3 28 148 176 Borna Vukadinović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
4 35 114 149 Ivan Katanić Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
5 12 108 120 Borna Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling
6 48 48 96 Goran Flegar Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
6 30 66 96 Juraj Oršulić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
7 30 60 90 Srećko Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
 
2. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 132 282 Adrian Satja Kurdija V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
2 80 148 228 Zrinka Gavran V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
3 42 140 182 Frane Kurtović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
4 35 136 171 Stjepan Glavina Srednja škola, Prelog, Međimurska Tomislav Mihalić
5 68 102 170 Nino Uzelac V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
6 39 96 135 Fran Jurišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
7 40 90 130 Marko Đomlija XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
8 60 60 120 Mirko Kokot Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
9 68 48 116 Ljudevit Palle V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mate Vulić
10 30 84 114 Tomislav Gudlek V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
11 0 96 96 Stjepan Henc XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
12 30 54 84 Viktor Kvaternjak XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
13 20 24 44 Denis Osvald XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
 
3. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 200 350 Goran Žužić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
2 94 113 207 Filip Barl V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
3 105 70 175 Ivan Pilat XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
4 45 120 165 Jakša Markotić III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
5 50 108 158 Bruno Rahle V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
6 55 80 135 Mislav Čovran Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
7 31 81 112 Anton Grbin XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
8 31 69 100 Martin Šošić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
9 33 63 96 Viktor Braut KIOK, Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
10 35 50 85 Ivan Gnjidić Gimnazija A. Morovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas
11 6 52 58 Frane Perleta Gimnazija, Metković, Dubrovačko-neretvanska Marinko Zubac
12 5 51 56 Andrija Miličević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
13 6 46 52 David Gostinski Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović
13 3 49 52 Igor Jerković XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
14 0 51 51 Domagoj Fijan Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
15 8 41 49 Matija Šošić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
16 0 43 43 Miranda Kreković XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
17 5 4 9 Dario Sikirica III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
18 6 0 6 Petar Alilović XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
 
4. RAZRED
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 94 195 289 Ivo Sluganović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj
2 55 137 192 Nikola Banić Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
3 80 110 190 Matija Osrečki XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
4 44 130 174 Filip Pavetić Srednja škola "I. Švear", Ivanić-Grad, Zagrebačka Iva Ipšin
5 50 85 135 Ivan Šandrk V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj
6 80 50 130 Leo Osvald XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
7 21 82 103 Dominik Borović Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
8 5 44 49 Matija Vrhovec Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
9 12 30 42 Mislav Tomić III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Gudelj / Oreb
10 8 20 28 Matija Korpar Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
11 8 5 13 Marko Božić Srednja škola "Vladimir Gortan", Buje, Istarska Marija Vojić
12 3 0 3 Sara Muhvić III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović
12 3 0 3 Marin Pranjić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić
 
Na temelju ostvarenih rezultata u prva dva dana natjecanja, a prema odluci Stručnog povjerenstva,
tamnije osjenčani učenici pozvani su na HRVATSKU INFORMATIČKU OLIMPIJADU