DMIH 2009 Logo
 
UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE
 
OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA - BASIC/PASCAL/C/C++
 
4. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Vedran Kurdija 4 OŠ Mladost, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 115
 
5. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Daniel Paleka 5 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 133
2 Domagoj Bradač 5 OŠ Otok, Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović 131
3 Hrvoje Ditrih 5 OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac, Bjelovarsko-bilogorska Marina Cutvarić 109
 
6. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Branimir Filipović 6 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 200
2 Mihael Liskij 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 200
3 Vedran Mihal 6 OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 200
4 Ivan Žufić 6 OŠ Veli Vrh, Pula, Istarska Aleksandra Žufić 148
5 Kristijan Vukelić 6 OŠ Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić 119
6 Tonko Sabolčec 6 OŠ I.G.K. Sv. Juraj na bregu, Lopatinec, Međimurska Maja Barbić 113
7 Karlo Križetić 6 OŠ Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić 110
8 Lucio De Lai 6 OŠ I.K. Sakcinskog, Ivanec, Varaždinska Renata Papec 109
9 Lucija Kutija 6 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 109
10 Borna Runac 6 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 109
11 Davor Vukadin 6 OŠ Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Tomislav Samarin 109
 
7. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Mislav Balunović 7 OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 200
2 Matej Ferenčević 7 IV. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Branko Raičković 200
3 Luka Košćak 7 OŠ Kraljevica, Kraljevica, Primorsko-goranska Doris Vukonić 158
4 Mislav Bradač 7 OŠ Otok, Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović 150
5 Alen Orčić 7 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 146
6 Mihael Peklar 7 OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Grad Zagreb Kristijan Burnik 145
7 Kristijan Vulinović 7 OŠ Kraljevica, Kraljevica, Primorsko-goranska Doris Vukonić 132
8 Luka Suman 7 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 116
9 Filip Keri 7 I. OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek 112
10 Juraj Bišćan 7 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Kristijan Burnik 111
11 Neven Juranić 7 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 110
12 Dominik Gleich 7 OŠ Pavleka Miškine, Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek 109
 
8. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Martin Bek 8 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 200
2 Martin Gluhak 8 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 200
3 Matija Marić 8 OŠ Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Tomislav Lačić 200
4 Marin Tomić 8 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 200
5 Neven Miculinić 8 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 194
6 Ena Oster 8 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 186
7 Vjekoslav Artić 8 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 171
8 Filip Hrenić 8 OŠ Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska Željko Šavor 167
9 Glorija Volarević 8 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 150
10 Ivan Sesar 8 OŠ Augusta Šenoe, Zagreb, Grad Zagreb Stanka Ocvirk Bijelić 145
11 Davor Vidanović 8 OŠ F.K. Frankopana, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 138
12 Antonio Jurić 8 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 111
 
U Zagrebu, 4. ožujka 2009.
Predsjednik Povjerenstva za izradu zadataka i provedbu natjecanja
Predrag Brođanac, dipl. ing., v.r.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik, v.r.