DMIH 2009 Logo
 
UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE
 
OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA - LOGO
 
4. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Hrvoje Ricijaš 4 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 125
2 Karlo Grozdanić 4 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 90
3 Vedran Kurdija 4 OŠ Mladost, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 90
 
5. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Petar Orlić 5 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
2 Dominik Čubelić 5 OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica, Zagrebačka Maja Onić 95
 
6. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Mihael Liskij 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 200
2 Mario Pejinović 6 OŠ Cvjetno Naselje, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 200
3 Borna Runac 6 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 180
4 Ivan Lazarić 6 OŠ Centar, Pula, Istarska Damir Blašković 160
5 Ivan Janjić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 150
6 Luka Bakrač 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić 140
7 Branimir Filipović 6 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 140
8 Paula Inkret 6 OŠ Rude, Samobor, Zagrebačka Franjo Hrelja 140
9 Petra Jambriško 6 OŠ Vinica, Vinica, Varaždinska Mirjana Jambriško 140
10 Jakov Knežević 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 130
11 Filip Vidović 6 VII. OŠ, Varaždin, Varaždinska Jasna Crnčec 130
12 Josip Vrbanić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 130
13 Paula Rinkovec 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 125
14 Ivana Žužić 6 OŠ Frana Frankovića, Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić 125
15 Natko Grgas 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 120
 
7. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Mihael Peklar 7 OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 141
2 Robert Injac 7 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 117
3 Frano Mihaljević 7 VI. OŠ, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 101
4 David Lozić 7 OŠ Kustošija, Zagreb, Grad Zagreb Marica Radoš 96
5 Luka Suman 7 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 87
6 Bruno Horvat 7 VI. OŠ, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 81
7 Kristijan Vulinović 7 OŠ Kraljevica, Kraljevica, Primorsko-goranska Doris Vukonić 81
8 Juraj Bišćan 7 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 80
 
8. RAZRED
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Marin Tomić 8 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 140
2 Vjekoslav Artić 8 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 137
3 Neven Miculinić 8 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 137
4 Filip Hrenić 8 OŠ Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska Željko Šavor 109
5 Glorija Volarević 8 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 107
6 Božen Mušterić 8 OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić 102
7 Ena Oster 8 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 83
 
U Zagrebu, 4. ožujka 2009.
Za Povjerenstvo za izradu zadataka i provedbu natjecanja
Tomislav Grbin, v.r.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik, v.r.