DMIH 2009 Logo
 
UČENICI POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - Osnove informatike
 
PROGRAM PMG
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Anja Babić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 27
2 Jerko Filipović 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 27
3 Stjepan Šebek 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 27
4 Ivan Gnjidić 4 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 26
5 Matija Pajić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 26
6 Jurica Pomper 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel Martinić 26
7 Dario Sikirica 4 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić 26
8 Andrija Stepić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 26
9 Hrvoje Stojanović 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić 26
10 Filip Reškov 1 Gimnazija A. Vrančića, Šibenik, Šibensko-kninska Kristina Halavanić 25
11 Tibor Šefček 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 25
12 Mario Stipčić 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Ana Oreb 25
13 Dino Sulić 4 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 25
 
OSTALI PROGRAMI
 
R. BR. NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Kruno Tomola Fabro 3 Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 28
2 Tihomir Gregurović 4 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska Stjepan Šalković 26
3 Josip Užarević 4 Tehnička škola Slavonski Brod, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Nada Vuković 25
4 Daniel Duboš 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić 24
5 Nikola Konjušak 2 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska Zvonko Rupčić 23
6 Mario Lovreković 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Nadarević 23
7 Leon Agatić 4 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb Mirela Gabaj 22
8 Štefan Ivičić 4 Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Branko Šola 22
9 Lobel Strmečki Stakor 2 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić 22
10 Ante Veža 4 SŠ fra A.K. Miošića, Ploče, Dubrovačko-neretvanska Tina Cvijanović 22
11 Matej Lakošeljac 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska Branka Mandić 21
12 Alen Magdalenić 3 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb Mirela Gabaj 21
13 Ivica Sertić 4 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska Ramon Šafarić 21
14 Davor Stjelja 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić 21
15 Šime Tokić 4 Strukovna škola V. Vlatkovića, Zadar, Zadarska Džemail Spahić 21
16 Ivan Blažeković 3 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska Laslo Takač 20
17 Antonella Geljić 4 II. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Smiljana Perić 20
18 Slavko Grahovac 4 Gimnazija Vukovar, Vukovar, Vukovarsko-srijemska Sanja Pavlović-Šijanović 20
19 Filip Gunjača 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska Ivica Buble 20
20 Anđelo Kandić 1 SŠ fra A.K. Miošića, Ploče, Dubrovačko-neretvanska Danka Bagarić 20
21 Ivona Kovačević 2 Gimnazija Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava 20
22 Mario Milas 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Snježana Tomašević 20
23 Igor Prugovečki 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Nadarević 20
24 Josip Živković 3 Gimnazija A.G. Matoša, Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić 20
 
U Zagrebu, 4. ožujka 2009.
Predsjednik Povjerenstva za izradu zadataka i provedbu natjecanja
Mihael Bobičanec, prof., v.r.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik, v.r.