DMIH 2009 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - OSNOVE INFORMATIKE
 
Verzija za ispis (PDF)
 
PROGRAM PMG
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 43 Andrija Stepić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
1 43 Mario Stipčić 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Ana Oreb
2 39 Dino Sulić 4 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas
3 37 Stjepan Šebek 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
4 35 Matija Pajić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
5 33 Anja Babić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
5 33 Jerko Filipović 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
6 31 Jurica Pomper 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel Martinić
7 30 Tibor Šefček 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
8 27 Filip Reškov 1 Gimnazija A. Vrančića, Šibenik, Šibensko-kninska Kristina Halavanić
8 27 Dario Sikirica 4 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
8 27 Hrvoje Stojanović 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
 
OSTALI PROGRAMI
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 33 Daniel Duboš 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
2 32 Slavko Grahovac 4 Gimnazija Vukovar, Vukovar, Vukovarsko-srijemska Sanja Pavlović-Šijanović
2 32 Kruno Tomola Fabro 3 Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
3 30 Ivan Blažeković 3 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska Laslo Takač
4 29 Josip Užarević 4 Tehnička škola Slavonski Brod, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Nada Vuković
5 28 Štefan Ivičić 4 Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Branko Šola
5 28 Nikola Konjušak 2 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska Zvonko Rupčić
6 26 Mario Lovreković 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Nadarević
6 26 Šime Tokić 4 Strukovna škola V. Vlatkovića, Zadar, Zadarska Džemail Spahić
7 25 Josip Živković 3 Gimnazija A.G. Matoša, Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić
8 24 Leon Agatić 4 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb Mirela Gabaj
8 24 Tihomir Gregurović 4 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska Stjepan Šalković
8 24 Ivona Kovačević 2 Gimnazija Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
8 24 Lobel Strmečki Stakor 2 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
9 23 Mario Milas 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Snježana Tomašević
10 19 Antonella Geljić 4 II. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Smiljana Perić
11 18 Igor Prugovečki 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Nadarević
11 18 Davor Stjelja 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
12 17 Ivica Sertić 4 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska Ramon Šafarić
13 16 Filip Gunjača 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska Ivica Buble
13 16 Matej Lakošeljac 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska Branka Mandić
13 16 Alen Magdalenić 3 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb Mirela Gabaj
14 14 Anđelo Kandić 1 SŠ fra A.K. Miošića, Ploče, Dubrovačko-neretvanska Danka Bagarić
15 8 Ante Veža 4 SŠ fra A.K. Miošića, Ploče, Dubrovačko-neretvanska Tina Cvijanović
 
U Dubrovniku, 25. ožujka 2009.
Predsjednik Stručnog povjerenstva za Osnove informatike
Mihael Bobičanec, prof.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik