DMIH 2009 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++

1. DAN NATJECANJA
 
Verzija za ispis (PDF)
 
1. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 70 Antun Razum XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
2 58 Antea Hadviger V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
3 56 Matija Folnović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
4 51 Matija Milišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
5 45 Žad Deljkić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić
6 41 Edi Topić Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
7 40 Tomislav Tunković Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
8 36 Ivan Paljak Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel Martinić
 
2. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 120 Nino Jagar V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
2 115 Borna Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling
3 108 Goran Flegar Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
3 108 Ivica Kičić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
3 108 Gustav Matula XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
3 108 Borna Vukadinović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
4 102 Ivan Katanić Gimnazija Požega, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
5 48 Karlo Dumbović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
6 45 Davor Nekić Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas
7 40 Juraj Oršulić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
7 40 Robert Tretler Klub informatičara otoka Krka, Primorsko-goranska Boris Bolšec
8 28 Tin Bubanko XIII. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Josip Justinić
8 28 Srećko Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
 
3. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 Stjepan Glavina SŠ Prelog, Prelog, Međimurska Danijela Naranđa
2 99 Adrian Satja Kurdija V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
3 50 Denis Osvald XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
4 49 Frane Kurtović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
5 39 Zrinka Gavran V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
6 37 Mirko Kokot Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
7 27 Fran Jurišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
8 22 Ivan Borko XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
9 13 Stjepan Henc XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
 
4. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 Goran Žužić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
2 125 Filip Barl V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
2 125 Andrija Miličević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
3 109 Bruno Rahle V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
4 96 Jakša Markotić III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
5 90 Ivan Pilat XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
6 60 Anton Grbin XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
7 45 Goran Gašić Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
8 43 Mislav Čovran Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
9 37 Dino Šantl TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
10 34 Martin Šošić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
11 33 Miranda Kreković XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
11 33 Dario Sikirica III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
12 27 Petar Alilović XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
13 10 David Gostinski SŠ Valpovo, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović
 
U Dubrovniku, 23. ožujka 2009.
Predsjednik Stručnog povjerenstva za PASCAL/C/C++
Bojan Antolović, dipl. ing.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik