DMIH 2009 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++

1. DAN + 2. DAN NATJECANJA
 
Verzija za ispis (PDF)
 
I. PODSKUPINA
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 102 200 302 Ivan Katanić Gimnazija Požega, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
2 108 172 280 Ivica Kičić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
3 108 152 260 Gustav Matula XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
4 108 117 225 Borna Vukadinović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
5 108 65 173 Goran Flegar Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
6 120 47 167 Nino Jagar V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
7 115 43 158 Borna Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling
8 70 62 132 Antun Razum XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
9 51 64 115 Matija Milišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
10 58 39 97 Antea Hadviger V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
11 56 38 94 Matija Folnović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
12 40 52 92 Tomislav Tunković Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
13 41 46 87 Edi Topić Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
14 48 29 77 Karlo Dumbović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
15 45 15 60 Davor Nekić Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas
16 36 17 53 Ivan Paljak Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel Martinić
17 40 7 47 Robert Tretler Klub informatičara otoka Krka, Primorsko-goranska Boris Bolšec
18 45 0 45 Žad Deljkić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić
18 40 5 45 Juraj Oršulić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
19 28 10 38 Tin Bubanko XIII. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Josip Justinić
20 28 5 33 Srećko Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
 
II. PODSKUPINA
 
MJESTO 1. DAN 2. DAN UKUPNO NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 150 300 Stjepan Glavina SŠ Prelog, Prelog, Međimurska Danijela Naranđa
2 150 140 290 Goran Žužić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
3 125 160 285 Filip Barl V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
4 125 155 280 Andrija Miličević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
5 109 150 259 Bruno Rahle V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
6 90 107 197 Ivan Pilat XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
7 99 78 177 Adrian Satja Kurdija V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
8 96 50 146 Jakša Markotić III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
9 43 87 130 Mislav Čovran Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
9 45 85 130 Goran Gašić Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
10 49 68 117 Frane Kurtović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
11 39 73 112 Zrinka Gavran V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
12 60 48 108 Anton Grbin XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
13 34 73 107 Martin Šošić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
14 50 53 103 Denis Osvald XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
15 37 64 101 Mirko Kokot Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
16 33 42 75 Miranda Kreković XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
17 37 28 65 Dino Šantl TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
18 33 26 59 Dario Sikirica III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
19 22 28 50 Ivan Borko XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
20 27 21 48 Petar Alilović XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
20 13 35 48 Stjepan Henc XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
20 27 21 48 Fran Jurišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
21 10 35 45 David Gostinski SŠ Valpovo, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović
 
Na temelju ostvarenih rezultata u prva dva dana natjecanja, a prema odluci Stručnog povjerenstva,
tamnije osjenčani učenici pozvani su na HRVATSKU INFORMATIČKU OLIMPIJADU
 
U Dubrovniku, 24. ožujka 2009.
Predsjednik Stručnog povjerenstva za PASCAL/C/C++
Bojan Antolović, dipl. ing.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik