DMIH 2009 Logo
 
REZULTATI
 
SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA - PASCAL/C/C++

2. DAN NATJECANJA
 
Verzija za ispis (PDF)
 
1. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 64 Matija Milišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
2 62 Antun Razum XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
3 52 Tomislav Tunković Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
4 46 Edi Topić Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
5 39 Antea Hadviger V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
6 38 Matija Folnović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
7 17 Ivan Paljak Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel Martinić
8 0 Žad Deljkić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić
 
2. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 200 Ivan Katanić Gimnazija Požega, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
2 172 Ivica Kičić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
3 152 Gustav Matula XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
4 117 Borna Vukadinović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
5 65 Goran Flegar Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
6 47 Nino Jagar V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
7 43 Borna Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling
8 29 Karlo Dumbović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
9 15 Davor Nekić Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas
10 10 Tin Bubanko XIII. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Josip Justinić
11 7 Robert Tretler Klub informatičara otoka Krka, Primorsko-goranska Boris Bolšec
12 5 Srećko Mihaljević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
12 5 Juraj Oršulić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha
 
3. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 150 Stjepan Glavina SŠ Prelog, Prelog, Međimurska Danijela Naranđa
2 78 Adrian Satja Kurdija V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
3 73 Zrinka Gavran V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić
4 68 Frane Kurtović V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
5 64 Mirko Kokot Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
6 53 Denis Osvald XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
7 35 Stjepan Henc XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
8 28 Ivan Borko XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
9 21 Fran Jurišić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
 
4. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 160 Filip Barl V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
2 155 Andrija Miličević XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
3 150 Bruno Rahle V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
4 140 Goran Žužić V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
5 107 Ivan Pilat XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
6 87 Mislav Čovran Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
7 85 Goran Gašić Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
8 73 Martin Šošić XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
9 50 Jakša Markotić III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
10 48 Anton Grbin XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
11 42 Miranda Kreković XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
12 35 David Gostinski SŠ Valpovo, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović
13 28 Dino Šantl TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
14 26 Dario Sikirica III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
15 21 Petar Alilović XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
 
U Dubrovniku, 24. ožujka 2009.
Predsjednik Stručnog povjerenstva za PASCAL/C/C++
Bojan Antolović, dipl. ing.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik