POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 1999.
BASIC/PASCAL - OSNOVNE ŠKOLE

 

1. PODSKUPINA (do 6. razreda)
Bodovi
Ime
Prezime
Raz.
Škola
Grad
Mentor
Županija
104
Ivan Kokan
6.
OŠ T. Ujevića Šibenik Katarina Vukičević Šibensko-kninska
87
Danijel Schiavuzzi
6.
OŠ V. C. Emina Umag Zoran Mamula Istarska
80
Zvonko Ćoso
6.
OŠ T. Ujevića Šibenik Katarina Vukičević Šibensko-kninska
68
Kristian Kovačić
6.
OŠ Trnsko Zagreb Ljubinko Vidanović Grad Zagreb
66
Hrvoje Čuček
6.
OŠ Dugo Selo Dugo Selo Ivan Kostanjski Zagrebačka
 

 

2. PODSKUPINA (7. i 8. razredi)
Bodovi
Ime
Prezime
Raz.
Škola
Grad
Mentor
Županija
174
Lovro Žmak
8.
OŠ R. K. Jeretova Opatija Fredi Glavan Primorsko-goranska
166
Bojan Orlović
8.
OŠ Brajda Rijeka Saša Bačić Primorsko-goranska
165
Davor Bonači
8.
OŠ Pojišan Split Pavao Jelavić Splitsko-dalmatinska
160
Lovro Pužar
7.
OŠ J. Račića Zagreb Željko Jerbić Grad Zagreb
158
Stjepan Čajić
8.
OŠ V. Mlaka Velika Gorica Štefica Šafranić Zagrebačka
151
Damir Muha
8.
III. osnovna škola Čakovec Nataša Boj Međimurska
151
Tomislav Cvenić
8.
OŠ M. P. Katančića Valpovo Davor Šokac Osječko-baranjska
146
Goran Vasiljević
7.
IK BIT Kutina Zoran Majstrović Sisačko-moslavačka
142
Ivan Galić
7.
OŠ J. Kempfa Požega Domin Jurišić Požeško-slavonska
142
Domagoj Pavešić
8.
OŠ Brajda Rijeka Saša Bačić Primorsko-goranska
141
Miro Ranilović
8.
OŠ A. Harambašića Zagreb Ines Kniewald Grad Zagreb
136
Tonći Zonjić
7.
OŠ Opuzen Opuzen Ivan Curić Dubrovačko-neretvanska
132
Josip Kremenić
7.
OŠ F. K. Frankopana Malinska Alenka Žužić Primorsko-goranska
132
Filip Nikšić
7.
OŠ Đ. Deželića Ivanić Grad Ingrid Puclin Zagrebačka
131
Alan Lež
8.
OŠ K. Š. Đalskog Zabok Goran Novak Krapinsko-zagorska
131
Ivan Rukavina
8.
OŠ V. Nazora Crikvenica Danica Pokorny Primorsko-goranska
128
Marko Dimjašević
7.
IK Radnik Križevci Ante Starčević Koprivničko-križevačka
126
Edin Mangić
8.
OŠ Podmurvice Rijeka Damir Čović Primorsko-goranska
124
Damir Ivanković
8.
OŠ V. Nazora Slavonski Brod Branko Bognar Brodsko-posavska
120
Teodor Tomić
7.
OŠ V. Korajca Kaptol Ivica Nitraj Požeško-slavonska
120
Igor Vasiljević
8.
IK BIT Kutina Zoran Majstrović Sisačko-moslavačka
118
Josip Vujčić
8.
OŠ Dobri Split Zrna Krstulović Splitsko-dalmatinska
118
Radan Skorić
8.
OŠ R. K. Jeretova Opatija Fredi Glavan Primorsko-goranska
116
Željko Grom
7.
OŠ Samobor Samobor Vjeka Valečić Zagrebačka
113
Zoran Bašić
8.
OŠ Đ. Pilara Slavonski Brod Nenad Tonković Brodsko-posavska
111
Mario Petrač
7.
OŠ I. Brlić-Mažuranić Brdovec Davor Jančić Zagrebačka
109
Josip Travan
7.
OŠ V. C. Emina Umag Zoran Mamula Istarska
104
Danijel Milišić
7.
OŠ Delnice Delnice Željka Dumičić Primorsko-goranska
104
Saša Kajfeš
7.
OŠ M. P. Katančića Valpovo Davor Šokac Osječko-baranjska
104
Konrad Burnik
8.
OŠ A. Harambašića Zagreb Ines Kniewald Grad Zagreb
104
Ranko Gaćeša
8.
OŠ Pantovčak Zagreb Mira Vičić Grad Zagreb
101
Željko Drakulić
8.
OŠ Podmurvice Rijeka Damir Čović Primorsko-goranska
101
Ivan Leš
8.
IK NET Ivanić Grad Mate Ćalušić Zagrebačka
98
Mirko Jurčević
7.
III. osnovna škola Bjelovar Marijan Novosel Bjelovarsko-bilogorska
98
Dragana Čović
8.
OŠ P. Perice Makarska Dragan Delić Splitsko-dalmatinska
94
Adam Matić
8.
OŠ Sikirevci Sikirevci Mijo Živić Brodsko-posavska
91
Branko Đurđević
7.
I. osnovna škola Bjelovar Damir Tomšić Bjelovarsko-bilogorska
91
Neven Drljević
8.
OŠ V. Holjevca Zagreb Marija Brkić Grad Zagreb
90
Davor Biruš
7.
CTK Zaprešić Zaprešić Miroslav Klarić Zagrebačka
90
Josip Maričević
7.
OŠ V. Korajca Kaptol Ivica Nitraj Požeško-slavonska
90
Bojan Drvarek
8.
II. osnovna škola Varaždin Darko Krznar Varaždinska
 

U Zagrebu, 21. travnja 1999. Kontrolirao: Stipo Pejak, prof. Za Državno povjerenstvo: Vesna Mesar, dipl. ing.