POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 1999.
BASIC/PASCAL/C - SREDNJE ŠKOLE
1. PODSKUPINA (1. i 2. razredi)
Bodovi
Ime
Prezime
Raz.
Škola
Grad
Mentor
Županija
80
Frane Šarić
2.
XV. gimnazija Zagreb Mladen Pregrad Grad Zagreb
77
Marijan Polić
1.
Gimnazija Šibenik Vedran Jakšić Šibensko-kninska
76
Damir Korenčić
2.
XV. gimnazija Zagreb Vesna Čičin-Šajn Grad Zagreb
49
Siniša Miličić
1.
V. gimnazija Zagreb Nataša Kovačević Grad Zagreb
46
Juraj Gemić
1.
Gim. L. Vranjanina Zagreb Mirjana Hrašovec-Matoc Grad Zagreb
46
Ivan Vidaković
2.
III. gimnazija Osijek Tatjana Andraković Osječko-baranjska
43
Ivan Dokmanić
1.
IK GuK Križ Vlado Lendvaj Zagrebačka
41
Željko Knežević
2.
XV. gimnazija Zagreb Vesna Čičin-Šajn Grad Zagreb
39
Goran Horak
2.
Gimnazija Bjelovar Ljiljana Sušak Bjelovarsko-bilogorska
38
Nikola Skendžić
2.
Srednja škola Ivanec Branko Šaško Varaždinska
37
Čedomir Šegulja
1.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Vlasta Mutabžija Primorsko-goranska
37
Matej Vela
2.
XV. gimnazija Zagreb Mladen Pregrad Grad Zagreb
36
Tibor Pazman
2.
Gimnazija Čakovec Darinka Drabić Međimurska
29
Igor Bakarčić
2.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Tanja Vukas Primorsko-goranska
29
Luka Lednicki
2.
X. gimnazija Zagreb Ljubica Horvat-Opačić Grad Zagreb
28
Davor Balažinec
1.
Elektrostrojarska škola Varaždin Mladen Lacković Varaždinska
26
Luka Popijač
2.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Tanja Vukas Primorsko-goranska
25
Tino Stančić
1.
Gimnazija Dubrovnik Pero Ruso Dubrovačko-neretvanska
25
Marko Obrovac
1.
SŠ Z. Črnje Rovinj Šimo Marić Istarska
 

 

2. PODSKUPINA (3. i 4. razredi)
Bodovi
Ime
Prezime
Raz.
Škola
Grad
Mentor
Županija
110
Matija Kazalicki
4.
XV. gimnazija Zagreb Renata Gjurić Grad Zagreb
105
Tonči Kokan
3.
3. gimnazija Split Slavojka Antišić Splitsko-dalmatinska
105
Luka Pauk
3.
Gimnazija Šibenik Vedran Jakšić Šibensko-kninska
100
Jakiša Tomić
3.
SŠ I. Meštrovića Drniš Marija Kisić Šibensko-kninska
97
Franjo Posilović
4.
IK Net Ivanić Grad Željko Tutić Zagrebačka
92
Ivan Zorić
3.
Gim. F. Petrića Zadar Gojko Bukvić Zadarska
78
Vedran Primorac
4.
XV. gimnazija Zagreb Mirjana Nikolić Grad Zagreb
75
Nenad Lazarić
4.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Jasminka Tomljanović Primorsko-goranska
63
Goran Bernobić
4.
Gim. A. G. Matoša Zabok Davor Bajza Krapinsko-zagorska
63
Domagoj Vlah
4.
XV. gimnazija Zagreb Gordana Batcha Grad Zagreb
63
Mladen Kolar
4.
SŠ I. Kršnjavog Našice Zdenko Lovrić Osječko-baranjska
62
Nikola Bogunović
3.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Jasminka Tomljanović Primorsko-goranska
60
Nikica Budimir
3.
Tehnička škola Šibenik Mario Čular Šibensko-kninska
57
Marko Lohert
4.
IK GuK Križ Vlado Lendvaj Zagrebačka
56
Ante Mimica
4.
3. gimnazija Split Magda Josipović Splitsko-dalmatinska
55
Adrijan Matković
4.
IK Net Ivanić Grad Željko Tutić Zagrebačka
54
Srđan Maksimović
4.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Jasminka Tomljanović Primorsko-goranska
54
Ivan Buđak
4.
Gim. P. Preradovića Virovitica Josip Šipek Virovitičko-podravska
46
Mislav Mišković
4.
XV. gimnazija Zagreb Gordana Batcha Grad Zagreb
43
Andrija Josić
3.
V. gimnazija Zagreb Hrvoje Kolanović Grad Zagreb
39
Drago Supina
4.
Gim. A. G. Matoša Zabok Davor Bajza Krapinsko-zagorska
38
Vedran Grudenić
4.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Tanja Vukas Primorsko-goranska
36
Tomislav Petrović
3.
Gimnazija Velika Gorica Snježana Ruklić Zagrebačka
36
Marin Stipanov
3.
SŠ M. Blažine Labin Nedjeljko Mandić Istarska
36
Mladen Marinović
4.
Gimnazija Pula Mirna Bastijanić Istarska
35
Saša Jurić
3.
Gimnazija Bjelovar Ljiljana Sušak Bjelovarsko-bilogorska
35
Mario Živić
3.
Gimnazija Požega Sanja Grabusin Požeško-slavonska
 

U Zagrebu, 21. travnja 1999. Kontrolirala: Renata Gjurić, dipl. ing. Za Državno povjerenstvo: Vesna Mesar, dipl. ing.