POZVANI UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 1999.
L O G O - OSNOVNE ŠKOLE

 

 

1. PODSKUPINA (do 6. razreda)
Bodovi
Ime
Prezime
Raz.
Škola
Grad
Mentor
Županija
96
Tomislav Grbin
5.
OŠ P. Kanavelića Korčula Ivica Fabris Dubrovačko-neretvanska
90
Duje Gligo
5.
OŠ Spinut Split Ivo Kapović Splitsko-dalmatinska
80
Mladen Jurković
5.
OŠ M. Lang Bregana Daniel Majstorović Zagrebačka
80
Dalibor Mesarić
6.
OŠ F. Krežme Osijek Zvonko Rupčić Osječko-baranjska
79
Nada Kaurin
6.
OŠ P. Perica Makarska Dragan Delić Splitsko-dalmatinska
65
Ivan Bagat
6.
OŠ J. Pupačića Omiš Zdenka Vukasović Splitsko-dalmatinska
62
Matea Somek
6.
OŠ Dubovac Karlovac Nada Brkić Karlovačka
62
Bojan Ratković
6.
OŠ V. Nazora Đakovo Andrija Šušak Osječko-baranjska
61
Dunja Barić
6.
II. osnovna škola Bjelovar Vladimir Bank Bjelovarsko-bilogorska
60
Tomislav Brunski
5.
OŠ Žakanje Ozalj Zoran Dimovski Karlovačka
60
Ester Prendivoj
6.
OŠ F. K. Frankopana Malinska Alenka Žužić Primorsko-goranska
60
Mario Krušelj
6.
OŠ Šećerana Beli Manastir Gordana Pek Osječko-baranjska
60
Davor Jerbić
6.
OŠ I. Kukuljevića Belišće Krunoslav Majer Osječko-baranjska
60
Tomislav Alpeza
6.
OŠ Zrinskih Nuštar Stanko Leko Vukovarsko-srijemska
58
Toni Beverin
6.
OŠ Stanovi Zadar Stjepan Lozić Zadarska
 

 

2. PODSKUPINA (7. i 8. razredi)
Bodovi
Ime
Prezime
Raz.
Škola
Grad
Mentor
Županija
200
Mihovil Frater
8.
OŠ M. Lovrak Zagreb Igor Kerečki Grad Zagreb
200
Ivan Miloš
8.
OŠ Vidikovac Pula Maja Kalebić Istarska
190
Davor Bonači
8.
OŠ Pojišan Split Pavao Jelavić Splitsko-dalmatinska
190
Radan Skorić
8.
OŠ R. K. Jeretov Opatija Fredi Glavan Primorsko-goranska
187
Lovro Žmak
8.
OŠ R. K. Jeretov Opatija Fredi Glavan Primorsko-goranska
182
Josip Kos
7.
OŠ Vukovina Velika Gorica Stipo Pejak Zagrebačka
177
Bojan Orlović
8.
Dom mladih Rijeka S. M. Jurković Primorsko-goranska
175
Dragan Lukić
7.
OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac Marija Hadžić Ličko-senjska
166
Davorka Čapalija
7.
OŠ V. Nazora Križevci Ante Starčević Koprivničko-križevačka
164
Aleksandar Šerbetar
8.
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec Ivan Šerbetar Varaždinska
154
Marko Dimjašević
7.
IK Radnik Križevci Ante Starčević Koprivničko-križevačka
150
Danijel Vrbanec
7.
OŠ V. Nazora Križevci Ante Starčević Koprivničko-križevačka
150
Tomica Gril
7.
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec Lidija Kralj Varaždinska
140
Matija Bašić
7.
OŠ Sv. Nedjelja Sv. Nedjelja Vesna Benedek Zagrebačka
137
Lovro Prepolec
8.
OŠ Ludbreg Ludbreg Darko Škrobot Varaždinska
135
Adam Matić
8.
OŠ Sikirevci Sikirevci Mijo Živić Brodsko-posavska
134
Srđan Nikolić
7.
OŠ M. Getaldića Dubrovnik Ferdinand Podlešek Dubrovačko-neretvanska
126
Vanja Muškon
8.
OŠ D. Trstenjak Zagreb Zoran Vrbanac Grad Zagreb
124
Boris Dražić
7.
OŠ I. Mažuranić Novi Vinodolski Boris Turjak Primorsko-goranska
115
Mihael Odorčić
7.
OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac Marija Hadžić Ličko-senjska
111
Stanko Arbutina
8.
OŠ Susedgrad Zagreb Igor Kerečki Grad Zagreb
104
Petra Ilić
7.
OŠ Pojišan Split Pavao Jelavić Splitsko-dalmatinska
103
Tonći Mimica
7.
OŠ Kman Kocunar Tomislav Kovačević Splitsko-dalmatinska
102
Zoran Zbunjak
8.
OŠ Podmurvica Rijeka Damir Čović Primorsko-goranska
98
Boris Matešin
7.
OŠ Stenjevec Zagreb Igor Kerečki Grad Zagreb
96
Ana Rudolf
7.
OŠ Sv. Nedjelja Sv. Nedjelja Vesna Benedek Zagrebačka
96
Tihomir Knežević
8.
OŠ A. Mihanovića Slavonski Brod Jadranka Horvat Brodsko-posavska
95
Goran Deak
8.
OŠ M. Lovrak Zagreb Igor Kerečki Grad Zagreb
95
Ivan Hriljac
8.
OŠ F. K. Frankopan Krk Boris Bolšec Primorsko-goranska
90
Roman Nervo
8.
IK Radnik Križevci Ante Starčević Koprivničko-križevačka
 

U Zagrebu, 21. travnja 1999. Kontrolirao: Andrija Gregurić, prof. Za Državno povjerenstvo: Vesna Mesar, dipl. ing.