HLO 2020 Logo
 
1. HRVATSKA LOGO OLIMPIJADA
 
HLO 2020
 
Visoko učilište Algebra, Ilica 242, Zagreb
 
13. i 16. srpnja 2020.
 
REZULTATI
 
HLO pretkolo, 13. srpnja 2020.
 
UKUPNI REZULTATI
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED, ŠKOLA/KLUB monopoly kuglice čovječe boggle UKUPNO
1 Frane Baletić 8. r., OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 100 70 0 70 240
1 Alojzije Begović 7. r., OŠ "A. G. Matoš" Vinkovci 100 100 0 40 240
3 Borna Čizmarević 7. r., OŠ "F. Franković" Rijeka / Dom mladih Rijeka 100 70 - 60 230
4 Gabriel Katić 5. r., OŠ B. Kašića Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 70 - 50 220
5 Barbara Kelava 8. r., VI. OŠ Varaždin 100 100 0 - 200
5 Luka Krašnjak 7. r., OŠ Horvati Zagreb 100 100 0 0 200
5 Marin Kupanovac 7. r., OŠ "Zamet" Rijeka / CTK Rijeka 50 100 0 50 200
5 Borna Lebinac Milinović 6. r., OŠ Horvati Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 - - 200
5 Ivo Vraneš 6. r., OŠ kralja Tomislava Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 - - 200
10 Marko Zrilić 8. r., OŠ Vrbani 100 70 - 20 190
11 Jakov Blašković 6. r., OŠ I. Filipovića Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 70 0 - 170
12 Svebor Stublija 6. r., OŠ "R. K. Jeretov" Opatija / CTK Rijeka 30 70 - 20 120
13 Zoe Posokhova 5. r., OŠ M. Gupca Zagreb 60 30 0 - 90
13 Dominik Vugrinec 7. r., III. OŠ Čakovec / Mladi informatičari Strahoninca 40 50 - 0 90
15 Luka Padovan 6. r., OŠ V. Novaka Zagreb 30 50 0 - 80
16 Ante Babić 5. r., OŠ V. Novaka Zagreb 40 30 - - 70
16 Marta Ljubić 5. r., OŠ "F. Franković" Rijeka / CTK Rijeka 40 30 - - 70
16 Mak Šolaja 5. r., OŠ "Brajda" Rijeka / CTK Rijeka 40 30 - 0 70
16 Iskra Županić 5. r., OŠ A. Starčevića Lepoglava 40 30 0 - 70
20 Amarie Bednjički 6. r., OŠ I. Kršnjavoga Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - 50
20 Patrik Klovar Lukarić 5. r., OŠ "Kozala" Rijeka / CTK Rijeka 0 50 - 0 50
22 Lovro Kutnjak 5. r., OŠ Nedelišće 40 - - - 40
22 Mare Zrno Agoli 6. r., OŠ A. G. Matoša Zagreb 40 0 0 - 40
24 Lukas Balbino 5. r., OŠ Voltino Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 0 30 - - 30
24 Lucija Kršić 7. r., OŠ I. Filipovića Zagreb 0 30 0 - 30
26 Leon Žvorc 5. r., II. OŠ Čakovec 0 0 - - 0
 
REZULTATI PO PODSKUPINAMA (za pozivanje na HLO)
 
I. PODSKUPINA (do 6. razreda)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED, ŠKOLA/KLUB monopoly kuglice čovječe boggle UKUPNO
1 Gabriel Katić 5. r., OŠ B. Kašića Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 70 - 50 220
2 Borna Lebinac Milinović 6. r., OŠ Horvati Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 - - 200
2 Ivo Vraneš 6. r., OŠ kralja Tomislava Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 - - 200
4 Jakov Blašković 6. r., OŠ I. Filipovića Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 70 0 - 170
5 Svebor Stublija 6. r., OŠ "R. K. Jeretov" Opatija / CTK Rijeka 30 70 - 20 120
6 Zoe Posokhova 5. r., OŠ M. Gupca Zagreb 60 30 0 - 90
7 Luka Padovan 6. r., OŠ V. Novaka Zagreb 30 50 0 - 80
8 Ante Babić 5. r., OŠ V. Novaka Zagreb 40 30 - - 70
8 Marta Ljubić 5. r., OŠ "F. Franković" Rijeka / CTK Rijeka 40 30 - - 70
8 Mak Šolaja 5. r., OŠ "Brajda" Rijeka / CTK Rijeka 40 30 - 0 70
8 Iskra Županić 5. r., OŠ A. Starčevića Lepoglava 40 30 0 - 70
12 Amarie Bednjički 6. r., OŠ I. Kršnjavoga Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - 50
12 Patrik Klovar Lukarić 5. r., OŠ "Kozala" Rijeka / CTK Rijeka 0 50 - 0 50
14 Lovro Kutnjak 5. r., OŠ Nedelišće 40 - - - 40
14 Mare Zrno Agoli 6. r., OŠ A. G. Matoša Zagreb 40 0 0 - 40
16 Lukas Balbino 5. r., OŠ Voltino Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 0 30 - - 30
17 Leon Žvorc 5. r., II. OŠ Čakovec 0 0 - - 0
 
II. PODSKUPINA (7. i 8. razred)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED, ŠKOLA/KLUB monopoly kuglice čovječe boggle UKUPNO
1 Frane Baletić 8. r., OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 100 70 0 70 240
1 Alojzije Begović 7. r., OŠ "A. G. Matoš" Vinkovci 100 100 0 40 240
3 Borna Čizmarević 7. r., OŠ "F. Franković" Rijeka / Dom mladih Rijeka 100 70 - 60 230
4 Barbara Kelava 8. r., VI. OŠ Varaždin 100 100 0 - 200
4 Luka Krašnjak 7. r., OŠ Horvati Zagreb 100 100 0 0 200
4 Marin Kupanovac 7. r., OŠ "Zamet" Rijeka / CTK Rijeka 50 100 0 50 200
7 Marko Zrilić 8. r., OŠ Vrbani 100 70 - 20 190
8 Dominik Vugrinec 7. r., III. OŠ Čakovec / Mladi informatičari Strahoninca 40 50 - 0 90
9 Lucija Kršić 7. r., OŠ I. Filipovića Zagreb 0 30 0 - 30
 
Tamnije osjenčani učenici izborili su pravo sudjelovanja na Hrvatskoj Logo olimpijadi koja će se održati u četvrtak, 16. srpnja 2020.