HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O R A S C P Z UKUPNO
1 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 33 - - - 133
2 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
3 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 10 0 0 0 0 60
3 Luka Cundeković 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - 10 - - - 60
3 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
6 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
6 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - 0 - - - 50
6 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
6 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
6 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
6 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 - - - - - 50
6 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 10 0 0 - - 50
6 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
6 Pia Pilipović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
6 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 30 0 - - - - 50
6 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
6 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
18 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 20 - - - - - 40
18 Niko Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - - - - - 40
18 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - - - - - 40
18 Jakov Iljadica 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 0 0 - - - 40
18 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - 0 - - - 40
18 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - 0 - - - 40
18 Antonio Matijašević 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - - - - - 40
18 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 20 0 0 - - - 40
26 Petar Starčević 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 8 30 0 0 - - - 38
27 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 15 - - - - - 35
27 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 20 15 - 0 - - - 35
29 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 16 15 - - - - - 31