HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O R A S C P Z UKUPNO
1 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
2 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
2 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
4 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
4 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
4 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
4 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
8 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 0 0 - - 60
8 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 10 0 - - - 60
10 Silvia Licul 8 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 - 5 - - - 55
11 Toni Barišić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - 50
11 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
11 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
11 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - 50
11 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - 0 - - - 50
11 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
11 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
11 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
11 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
11 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
11 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
11 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
11 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
11 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
11 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
11 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
27 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 16 30 - 0 - - - 46
28 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 25 - 0 - - - 45
29 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 0 0 0 - - 40
29 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - - - - - 40
29 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 20 0 - - - - 40
29 Roko Jović 8 Dom mladih Rijeka 20 20 - 0 - - - 40
29 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - 0 - - - 40
29 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 0 - - - - 40
29 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 - 0 - - - 40
29 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 0 - - - - 40
37 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 16 20 - 0 0 - 0 36