HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O R A S C P Z UKUPNO
1 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 25 110 110 - 345
2 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 70 110 50 20 340
3 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 42 0 - - 142
4 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 0 - - 130
5 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 29 - - 129
6 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
7 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
7 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
7 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 50 15 - 0 - 100
7 Matija Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
11 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 5 - 0 - 95
12 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 - - - - 90
12 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 50 0 - - - 90
12 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 20 20 50 0 - - - 90
15 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 40 0 - - - 80
16 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 20 - - - 70
16 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
18 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - 60
18 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 10 - - - 60
20 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
20 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
20 Vanja Čirjak 2 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 - - - - - 50
23 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 20 - - - - - 40
23 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 0 0 - - - 40
23 Valerio Drame 2 Tehnička škola Slavonski Brod 20 20 - 0 - - - 40
23 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - 40
23 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 20 - - - - - 40
23 Matija Hrastinski 2 Krapinski informatički klub Krik 20 20 - - - - - 40
23 Gabrijela Klepec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 0 - - - - 40
23 Petar Knežević 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 20 0 0 - - - 40
23 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 20 0 0 - - - 40
23 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
33 Franjo Bučanac 2 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 8 30 - - - - - 38
34 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 15 - - - - - 35
34 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - 35
36 Mika Krmpotić 2 ZTK Križevci 4 20 - - - - - 24
37 Antonela Žaja 2 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16