HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O R A S C P Z UKUPNO
1 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 - - 280
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 - 280
3 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
4 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 70 - - - 140
5 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 - - - 115
6 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
7 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 - - - - 90
8 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 15 0 - - 85
9 Marko Pongrac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 30 - - - - 70
9 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 0 0 - - 70
11 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - 60
12 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 30 0 5 - - - 51
13 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
13 Leopold Brodar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
13 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
13 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 0 0 - - 50
13 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
13 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
13 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 0 - - 50
13 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
13 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
13 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
13 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
13 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 0 - - - 50
13 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
13 Filip Peruško 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
13 Lea Petanović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
13 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
13 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
13 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 0 - - - - 50
13 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
13 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 0 10 - - - 50
13 Iva Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
13 Nika Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
13 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
13 Vedran Đimoti 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 0 - - - 50
13 Alen Šćuric 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
38 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
38 Iva Džaja 3 III. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
40 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 20 - 0 - - - 40
40 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 20 - - - - - 40
40 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 20 - 0 - - - 40
40 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 20 - - - - - 40
40 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 20 - - 0 - - 40
40 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 20 - - 0 - - 40
40 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 20 - 0 - - - 40
40 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - 40
40 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 20 - - - - - 40
40 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 20 20 - - - - - 40
40 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - 40
40 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 20 - - - - - 40
40 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 20 20 - - - - - 40
53 Vedran Lončar 3 III. gimnazija Zagreb 8 30 - - - - - 38
54 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - 35
54 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - 35