HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O R A S C P Z UKUPNO
1 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
2 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 4 110 - - 214
3 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
4 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 55 - - - 155
4 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 55 - - - 155
6 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 12 - - 147
7 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 10 - - - 110
8 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 5 - - - 105
9 Adrian Cvijanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
9 Karlo Josip Kardum 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
9 Željko Kelava 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
9 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
9 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
9 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
9 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - 100
16 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 5 - - - 95
17 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 20 50 - - - - 90
17 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 50 0 - - - 90
19 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 - 43 - - - 83
20 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 30 7 - - - 77
21 Mateo Kovačić 4 ZTK Križevci 20 30 20 0 - - - 70
21 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
21 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 20 0 - - - 70
24 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 12 30 20 - - - - 62
25 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 10 - - - 60
26 Ida Kolmanić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 20 0 15 - - - 55
27 Jan Bogović 4 Športska gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
27 Anja Bosak 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
27 Ivan Cepanec 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 0 - - - - 50
27 Dario Drame 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - 0 50
27 Oliver Horvat 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
27 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 - 10 - - - 50
27 Helena Jerbić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - 0 - - - 50
27 Antonio Kovač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
27 Borna Matej Rabadžija 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 - - - - - 50
27 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - 50
37 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 20 20 - 0 - - - 40
37 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar 20 20 - 0 - - - 40
37 Lovro Pranjić 4 Gimnazija Bjelovar 20 20 - - - - - 40
40 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 12 20 - 0 - - - 32
41 Josip Bosnić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 15 0 0 - - - 31