HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O R A S C P Z UKUPNO
1 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 25 110 110 - 345
2 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 70 110 50 20 340
3 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
3 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 - - 280
3 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 - 280
6 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 4 110 - - 214
7 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
7 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
7 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
10 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 55 - - - 155
10 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 55 - - - 155
12 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 12 - - 147
13 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 42 0 - - 142
14 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 70 - - - 140
15 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 29 - - 139
16 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 17 - - 137
17 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 33 - - - 133
18 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 0 - - 130
19 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 29 - - 129
20 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 - - - 115
21 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
21 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
21 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 10 - - - 110
24 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 7 - - - 107
25 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 5 - - - 105
26 Adrian Cvijanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
26 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 50 15 - 0 - 100
26 Karlo Josip Kardum 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
26 Željko Kelava 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
26 Matija Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
26 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
26 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 - - - 100
26 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - 100
42 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 5 - 0 - 95
42 Fabjan Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 5 0 - - 95
42 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 5 - - - 95
45 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 0 - - - 90
45 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 - - - - 90
45 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 - - - - 90
45 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 50 0 - - - 90
45 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 50 0 - - - 90
45 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 20 50 - - - - 90
45 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 20 20 50 0 - - - 90
45 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 50 0 - - - 90
53 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 15 0 - - 85
54 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 - 43 - - - 83
55 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 12 20 50 0 - - - 82
56 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 40 0 - - - 80
57 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 30 7 - - - 77
58 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
58 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 20 - - - 70
58 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
58 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 0 - - - 70
58 Mateo Kovačić 4 ZTK Križevci 20 30 20 0 - - - 70
58 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
58 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
58 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
58 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
58 Marko Pongrac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 30 - - - - 70
58 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 0 0 - - 70
58 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 20 0 - - - 70
70 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 12 30 20 - - - - 62
71 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 10 0 0 0 0 60
71 Luka Cundeković 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - 10 - - - 60
71 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
71 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 0 0 - - 60
71 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - 60
71 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 10 - - - 60
71 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 10 - - - 60
71 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
71 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 10 0 - - - 60
71 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - 60
81 Ida Kolmanić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 20 0 15 - - - 55
81 Silvia Licul 8 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 - 5 - - - 55
81 Simeon Stefanović 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 10 5 - - - 55
84 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 30 0 5 - - - 51
85 Ivan Badrov 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 10 - - - - 50
85 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
85 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Toni Barišić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - 50
85 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
85 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - 0 - - - 50
85 Jan Bogović 4 Športska gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
85 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
85 Anja Bosak 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Leopold Brodar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
85 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
85 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 0 0 - - 50
85 Ivan Cepanec 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
85 Nika Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
85 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 20 30 0 0 - - - 50
85 Dario Drame 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - 0 50
85 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
85 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 0 30 - - - - 50
85 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
85 Oliver Horvat 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
85 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 0 - - 50
85 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 - 10 - - - 50
85 Helena Jerbić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - 0 - - - 50
85 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
85 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
85 Tin Keglević 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - 50
85 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - 0 - - - 50
85 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
85 Antonio Kovač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
85 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Vito Križaić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 - 0 - - - 50
85 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 - - - - - 50
85 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 10 0 0 - - 50
85 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 10 - - - - 50
85 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
85 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
85 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
85 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 0 - - - 50
85 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 10 - - - - 50
85 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
85 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
85 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
85 Leon Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Nika Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
85 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
85 Lovre Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
85 Filip Peruško 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
85 Lea Petanović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Fran Pilipović 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Pia Pilipović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
85 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 30 0 - - - - 50
85 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
85 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
85 Borna Matej Rabadžija 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
85 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - 50
85 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 0 - - - - 50
85 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 0 - - - 50
85 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 0 10 - - - 50
85 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
85 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 0 - 0 - 50
85 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Iva Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Nika Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 10 - - - - 50
85 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
85 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
85 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Rebeka Ćaćić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
85 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Vanja Čirjak 2 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 0 - - - - 50
85 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
85 Vedran Đimoti 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 0 - - - 50
85 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
85 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 - 0 - - - 50
85 Alen Šćuric 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
193 Teodor Belaj 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 16 30 - - - - - 46
193 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 16 30 - - - - - 46
193 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
193 Iva Džaja 3 III. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
193 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 16 30 - 0 - - - 46
193 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 16 30 - - - - - 46
193 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 16 30 - - - - - 46
200 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 25 - 0 - - - 45
200 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 0 5 - - - 45
202 Višen Pavlica 1 XIII. gimnazija Zagreb 12 30 - 0 - - - 42
203 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 20 - 0 - - - 40
203 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 20 - - - - - 40
203 Ivan Bezjak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 0 0 - - - 40
203 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 20 - - - - - 40
203 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 20 - 0 - - - 40
203 Kristijan Bilanović 1 Srednja škola Vrbovec 20 20 - - - - - 40
203 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 0 - - - - 40
203 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 20 0 0 - - - 40
203 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 20 - - - - - 40
203 Toni Brajko 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 - 0 0 - - 40
203 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 20 - - 0 - - 40
203 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 20 - - 0 - - 40
203 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 0 0 0 - - 40
203 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 20 - - - - - 40
203 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 - 0 - - - 40
203 Valerio Drame 2 Tehnička škola Slavonski Brod 20 20 - 0 - - - 40
203 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 20 - 0 - - - 40
203 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - 40
203 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 20 - - - - - 40
203 Niko Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - - - - - 40
203 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - - - - - 40
203 Matija Hrastinski 2 Krapinski informatički klub Krik 20 20 - - - - - 40
203 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - - - - - 40
203 Marin Hrvaćanin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 - - - - 0 40
203 Jakov Iljadica 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 0 0 - - - 40
203 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 20 0 - - - - 40
203 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - 0 - - - 40
203 Roko Jović 8 Dom mladih Rijeka 20 20 - 0 - - - 40
203 Gabriel Katić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 0 0 - - - 40
203 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - 0 - - - 40
203 Gabrijela Klepec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 0 - - - - 40
203 Petar Knežević 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 20 0 0 - - - 40
203 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 20 20 - 0 - - - 40
203 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 0 - - - - 40
203 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 0 0 - - - 40
203 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - 0 - - - 40
203 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar 20 20 - 0 - - - 40
203 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 20 0 - - - - 40
203 Antonio Matijašević 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - - - - - 40
203 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 - 0 - - - 40
203 Patrik Modrić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 20 - 0 - - - 40
203 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - 40
203 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 0 - - - - 40
203 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 20 0 0 - - - 40
203 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 20 - - - - - 40
203 Lovro Pranjić 4 Gimnazija Bjelovar 20 20 - - - - - 40
203 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
203 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 20 - - - - - 40
203 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 20 20 - - - - - 40
203 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - 40
203 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 20 - - - - - 40
203 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 20 0 0 - - - 40
203 Antonio Fran Štignjedec 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 20 0 - - - - 40
203 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 20 20 - - - - - 40
257 Franjo Bučanac 2 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 8 30 - - - - - 38
257 Vedran Lončar 3 III. gimnazija Zagreb 8 30 - - - - - 38
257 Petar Starčević 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 8 30 0 0 - - - 38
260 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 16 20 - 0 0 - 0 36
260 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 20 - - - - - 36
260 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 20 - - - - - 36
263 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 15 - - - - - 35
263 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 15 - - - - - 35
263 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - 35
263 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 20 15 - 0 - - - 35
263 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - 35
263 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - 35
263 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 15 - - - - - 35
263 Sanjin Vlašić 5 Dom mladih Rijeka 20 15 - - - - - 35
263 Ema Šamarija 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 15 - - - - - 35
272 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 12 20 - 0 - - - 32
273 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 16 15 - - - - - 31
273 Josip Bosnić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 15 0 0 - - - 31
273 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 16 15 - - - - - 31
276 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 0 30 0 - - - - 30
277 Mika Krmpotić 2 ZTK Križevci 4 20 - - - - - 24
278 Marin Anić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
278 Leonardo Barulek 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 0 - - - - - 20
278 Vatroslav Bočkaj Bundara 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
278 Gabrijel Gabelić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 - - - - - 20
278 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
278 Dominik Marcelja 1 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
278 Ivan Prikratki 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
278 Marin Čikotić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
286 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 16 0 - - - - - 16
286 Michelle Mesarić 5 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 16 0 0 - 0 - - 16
286 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
286 Antonela Žaja 2 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
290 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 0 15 - - - - - 15
291 Niko Kojan 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 12 - - - - - - 12
291 Dorian Panić 4 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 12 - - - - - - 12
291 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 12 0 - - - - - 12
294 Marin Klojber 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 4 - - - - - - 4
294 Lorena Protrka 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 4 0 - - - - - 4
296 Hrvoje Šoštarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 0 - - - - - 0