HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K H P G D L S UKUPNO
1 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 47 0 20 0 - 117
2 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
3 Maša Dobrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 47 0 - - - 97
4 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
4 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 44 - - - - 94
4 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
4 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 44 - - - - 94
8 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 43 0 - - - 83
9 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 26 - - - - 76
10 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
10 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
12 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 30 19 - - - - 69
12 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 19 - - - - 69
12 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 30 19 - - - - 69
15 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 20 - - - - 64
15 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 20 - - - - 64
17 Teodor Belaj 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 12 - - - - 62
18 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 16 23 - - - - 59
19 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 18 20 - - - - 58
20 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 12 0 - - - 50
21 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 18 10 - - - - 48
22 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 3 - - - - 29
23 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 6 2 0 - 0 - 28
24 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
24 Kate Gršković 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
24 Sara Mavrić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
24 Nina Wagner 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
28 Marko Ćerimi 6 OŠ Centar Pula 0 4 0 - - - - 4
29 Noa Jaklin 6 OŠ Centar Pula 0 0 0 - - - - 0
29 Bruno Kolarić 6 OŠ Centar Pula 0 - - - - - - 0
29 Erik Lacić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0