HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K H P G D L S UKUPNO
1 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 0 0 - 135
2 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 43 35 0 - - 128
3 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
4 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
4 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 0 - - 100
4 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
7 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 44 0 0 0 0 94
7 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
7 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 44 0 0 - - 94
10 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 50 0 0 - - 88
11 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 44 - - - - 82
11 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 32 - - - - 82
13 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 8 47 0 - - - 75
14 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
14 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 44 0 - - - 70
14 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
14 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 0 0 - - 70
14 Pia Pilipović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
19 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 26 - - - - 64
20 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 - - - - 50
21 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 - - - - - 44
22 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 0 30 10 - - - - 40
23 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
24 Roko Gluhak 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 12 - - - - - 32
25 Matija Rupčić 7 RIK Popovača 20 8 - - - - - 28
26 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 2 - - - - - 22
27 Katarina Blažek 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
28 Pavao Margetić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 0 6 10 - - - - 16
29 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 0 6 1 - - - - 7