HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K H P G D L S UKUPNO
1 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 0 0 - 135
2 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 47 35 - - - 132
3 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 35 - - - 123
4 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - 0 - 114
5 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
5 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
5 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
5 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
9 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 47 0 - - - 97
9 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 47 0 - 0 0 97
11 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 44 14 - - - 96
12 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 44 - - - - 94
12 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
12 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 44 0 - - - 94
12 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 44 0 - 0 - 94
12 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 44 0 0 0 - 94
12 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 44 - - - - 94
12 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
19 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 38 0 0 - - 88
20 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 23 - - - - 73
21 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
21 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 6 44 0 - - - 70
21 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 20 - - - - 70
21 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
25 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 19 - - - - 69
25 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 19 - - - - 69
27 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 20 - - - - 58
28 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 18 19 - - - - 57
29 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 2 29 - - - - 51
30 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 10 - - - - 36
31 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 12 0 - 0 - - 32
32 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 6 19 - - - - 25