HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K H P G D L S UKUPNO
1 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 42 - 232
2 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 50 17 0 174
3 Fabjan Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 20 - - 155
4 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 49 - - - 149
5 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 49 35 - 0 0 134
6 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 20 - - 120
7 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 - - - 114
8 Ivan Petrović-Poljak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 35 - - - 110
8 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - 0 10 110
10 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 38 14 - 0 - 102
11 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
11 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
11 Simeon Stefanović 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - 0 0 0 100
14 Patrik Modrić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 14 - - - 99
14 Višen Pavlica 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 49 - 0 - - 99
16 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - 0 - 94
16 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
18 Ivan Badrov 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 43 0 - - - 93
18 Lovre Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 30 43 - - - - 93
18 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 43 - - - - 93
21 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 29 0 - - - 79
22 Toni Brajko 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 26 0 - - - 76
23 Andrija Palašek 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 23 - - - - 73
24 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - 0 - - 70
24 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
24 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 6 44 - - - - 70
27 Ivan Bezjak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 20 - - - - 64
28 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 20 30 10 - - - - 60
29 Dino Islamović 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 18 20 - - - - 58
29 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 0 14 44 - - - - 58
31 Tin Keglević 1 V. gimnazija Zagreb 20 14 20 - - - - 54
32 Ivan Stanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 10 20 - - - - 50
32 Martin Unterhofer 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 10 - - - - 50
34 Luka Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
34 Antonio Fran Štignjedec 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - 20