HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K H P G D L S UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 25 110 305
2 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 110 - 49 253
3 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 42 110 - - 252
4 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 20 0 39 229
5 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 20 25 10 225
6 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 0 - 29 164
7 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 49 35 0 - - 134
8 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 44 35 - - 0 129
9 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 43 35 - - 0 128
10 Tomi Stanišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 14 - - - 114
11 Petar Knežević 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 49 14 - - - 113
12 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 49 7 - - - 106
13 Ivan Bubalo 2 III. gimnazija Split 20 26 44 14 - - - 104
14 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
14 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
16 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 49 - - - - 99
16 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 49 0 - - - 99
18 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
18 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
18 Matija Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
18 Lovre Mahečić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 - - - - 94
18 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
23 Ivan Bevanda 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 43 - - - - 93
23 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 43 - - - - 93
25 David Vodopija 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 6 50 14 - - - 90
26 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 18 43 - - - - 81
26 Sven Radović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 31 - - - - 81
28 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 26 - - - - 76
28 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 6 50 - 0 0 - 76
28 Lovre Marasović 2 Prirodoslovna škola Split 20 12 44 - - - - 76
31 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 0 30 44 0 - - - 74
32 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 30 20 - 0 - - 70
32 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
32 Noa Oreški 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - - - - 70
32 Vjeran Pejić Bach 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
32 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
37 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 19 - - - - 69
38 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 0 47 - - - - 67
39 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 0 44 - - - - 64
40 Frane Šupe 2 Gimnazija Velika Gorica 20 18 20 - - - - 58
41 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 24 - - - - - 44
42 Dino Plodinec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 18 - - - - - 38
43 Mika Krmpotić 2 ZTK Križevci 20 - - - - - - 20