HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K H P G D L S UKUPNO
1 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 70 80 25 39 308
2 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 42 39 251
3 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 49 70 50 - 0 219
4 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - 10 180
5 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 35 0 25 - 160
6 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 0 0 0 135
7 Mateo Plavec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 47 35 - 0 - 132
8 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 26 47 14 0 - - 107
9 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 7 0 - - 101
10 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
10 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
10 Eugen Podrug 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 50 - 0 - - 100
10 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
10 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
15 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 49 - - - - 99
16 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 47 0 0 - - 97
16 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 47 - - - - 97
18 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 44 - - 0 - 94
18 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 44 - - - - 94
18 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 - - - - 94
18 Ante Bošković 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 44 0 - - 0 94
18 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 44 0 0 - - 94
18 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 44 0 0 - - 94
18 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 44 - - - - 94
18 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 - - - - 94
18 Marko Višić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
18 Vedran Đimoti 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 44 - - - - 94
28 Leopold Brodar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 43 - - - - 93
28 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 43 - 0 0 - 93
28 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 43 - - - - 93
31 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 26 44 0 - - - 90
32 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 35 - - - - 85
33 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 31 - 0 - - 81
34 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 16 44 0 - - - 80
34 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 16 44 0 - - - 80
36 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 26 - - - - 76
37 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 23 - - - - 73
37 Luka Katić 3 Prirodoslovna škola Split 0 30 43 - - - 0 73
37 Mateo Piskač 3 ZTK Križevci 20 30 23 - - - - 73
40 Pavle Ergović 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 20 0 0 - - 70
40 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 - - - - 70
40 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 20 30 20 - - - - 70
43 Oleksandr Ichenskyi 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 23 0 - - - 67
44 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 18 28 - - - - 66
45 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 44 - - - - 64
46 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 20 0 41 0 0 - - 61
46 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 20 18 23 - - - - 61
48 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 20 20 - - - - 60
49 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 20 18 20 0 - - - 58
50 Marko Putnik 3 III. gimnazija Split 20 14 20 0 - - - 54
51 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
52 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 10 19 - - - - 49
53 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 0 30 - 0 - - - 30
54 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 2 - - - - - 22
55 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 - - - - - 0 20
55 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
55 Josip Mojzeš 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20