HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K H P G D L S UKUPNO
1 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 25 110 415
2 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 110 0 39 319
3 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 70 80 25 39 308
4 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 25 110 305
5 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 110 - 49 253
6 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 42 110 - - 252
7 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 42 39 251
8 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 42 - 232
9 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 20 0 39 229
10 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 20 25 10 225
11 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 49 70 50 - 0 219
12 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - 10 180
13 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 46 35 20 25 0 176
14 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 50 17 0 174
15 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
15 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 0 0 170
17 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 0 - 29 164
17 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 70 0 - - 164
19 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 35 0 25 - 160
20 Fabjan Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 20 - - 155
21 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 49 - - - 149
22 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 35 - - 10 145
23 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 0 0 0 135
23 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 0 0 - 135
23 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
23 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 0 0 - 135
27 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 49 35 0 - - 134
27 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 49 35 - 0 0 134
29 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 47 35 - - - 132
29 Mateo Plavec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 47 35 - 0 - 132
31 Zvonimir Haramustek 4 III. gimnazija Osijek 20 8 47 35 20 - - 130
32 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 44 35 - - 0 129
33 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 43 35 - - 0 128
33 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 43 35 0 - - 128
33 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 43 35 0 0 - 128
36 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 - - 10 124
37 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 35 - - - 123
38 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 6 50 0 20 25 0 121
39 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 20 - - 120
40 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 47 0 20 0 - 117
41 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 - - - 114
41 Nikola Capan 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
41 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
41 Željko Kelava 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 43 21 0 0 - 114
41 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - 0 - 114
41 Tomi Stanišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 14 - - - 114
41 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 14 0 - - 114
41 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 20 - - 114
41 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
50 Petar Knežević 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 49 14 - - - 113
51 Ivan Petrović-Poljak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 35 - - - 110
51 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - 0 10 110
53 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 14 - - - 108
54 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 26 47 14 0 - - 107
55 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 49 7 - - - 106
56 Marin Teskera 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 41 14 - - - 105
57 Ivan Bubalo 2 III. gimnazija Split 20 26 44 14 - - - 104
58 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 38 14 - 0 - 102
59 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 7 0 - - 101
60 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
60 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
60 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
60 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
60 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
60 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
60 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - 0 0 100
60 Mateo Kovačić 4 ZTK Križevci 20 30 50 - - - - 100
60 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 - 100
60 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 0 - - 100
60 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
60 Antonio Lukić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
60 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
60 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
60 Eugen Podrug 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 50 - 0 - - 100
60 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
60 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
60 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
60 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
60 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
60 Simeon Stefanović 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - 0 0 0 100
60 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
60 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
60 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 0 - - - 100
84 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 49 0 - - - 99
84 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 49 - - - - 99
84 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 49 - - - - 99
84 Patrik Modrić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 14 - - - 99
84 Višen Pavlica 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 49 - 0 - - 99
84 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 49 0 - - - 99
90 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 28 50 0 0 - - 98
91 Maša Dobrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 47 0 - - - 97
91 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 47 0 0 - - 97
91 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 47 0 - - - 97
91 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 47 0 - 0 0 97
91 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 47 - - - - 97
96 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 44 14 - - - 96
97 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 44 - - 0 - 94
97 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 44 - - - - 94
97 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 44 - - - - 94
97 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 44 0 0 0 0 94
97 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 - - - - 94
97 Ante Bošković 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 44 0 - - 0 94
97 Adrian Cvijanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 0 - - 94
97 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
97 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - 0 - 94
97 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 44 0 0 - - 94
97 Oliver Horvat 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 44 - - 0 - 94
97 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
97 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
97 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 0 0 - - 94
97 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 44 0 0 - - 94
97 Karlo Josip Kardum 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - 0 - 94
97 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 44 0 - - - 94
97 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Matija Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
97 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
97 Lovre Mahečić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 44 0 - 0 - 94
97 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 44 0 0 0 - 94
97 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
97 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 44 - - - - 94
97 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
97 Marko Višić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
97 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 44 0 0 - - 94
97 Emanuel Zakanj 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 44 - - - - 94
97 Vedran Đimoti 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 44 - - - - 94
97 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
97 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 44 - - - - 94
134 Ivan Badrov 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 43 0 - - - 93
134 Ivan Bevanda 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 43 - - - - 93
134 Leopold Brodar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 43 - - - - 93
134 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 43 - 0 0 - 93
134 Lovre Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 30 43 - - - - 93
134 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 43 - - - - 93
134 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 43 - - - - 93
134 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 43 - - - - 93
142 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 41 0 - - - 91
143 Gabriel Katić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 - - - 90
143 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 26 44 0 - - - 90
143 David Vodopija 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 6 50 14 - - - 90
146 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 50 0 0 - - 88
146 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 38 0 0 - - 88
148 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 35 - - - - 85
149 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 20 44 0 - - - 84
150 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 43 0 - - - 83
151 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 44 - - - - 82
151 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 32 - - - - 82
153 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 18 43 - - - - 81
153 Sven Radović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 31 - - - - 81
153 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 31 - 0 - - 81
156 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 16 44 0 - - - 80
156 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 16 44 0 - - - 80
158 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 29 0 - - - 79
159 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 26 - - - - 76
159 Toni Brajko 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 26 0 - - - 76
159 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 26 - - - - 76
159 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 26 - - - - 76
159 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 6 50 - 0 0 - 76
159 Lovre Marasović 2 Prirodoslovna škola Split 20 12 44 - - - - 76
159 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 26 - - - - 76
166 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 8 47 0 - - - 75
167 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 0 30 44 0 - - - 74
167 Patrik Špoljar 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 0 30 44 0 - - - 74
169 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 23 - - - - 73
169 Luka Katić 3 Prirodoslovna škola Split 0 30 43 - - - 0 73
169 Antonio Kovač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 23 0 - - - 73
169 Andrija Palašek 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 23 - - - - 73
169 Mateo Piskač 3 ZTK Križevci 20 30 23 - - - - 73
169 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 23 - - - - 73
175 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
175 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 30 20 - 0 - - 70
175 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 6 44 0 - - - 70
175 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - 0 - - 70
175 Pavle Ergović 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 20 0 0 - - 70
175 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
175 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 6 44 0 - - - 70
175 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 44 0 - - - 70
175 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
175 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
175 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 20 - - - - 70
175 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 0 0 - - 70
175 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 - - - - 70
175 Noa Oreški 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - - - - 70
175 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
175 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Vjeran Pejić Bach 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Pia Pilipović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
175 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
175 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
175 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 20 30 20 - - - - 70
175 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 6 44 - - - - 70
202 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 30 19 - - - - 69
202 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 19 - - - - 69
202 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 19 - - - - 69
202 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 19 - - - - 69
202 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 19 - - - - 69
202 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 30 19 - - - - 69
208 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 22 26 0 - - - 68
209 Oleksandr Ichenskyi 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 23 0 - - - 67
209 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 0 47 - - - - 67
211 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 18 28 - - - - 66
212 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 20 - - - - 64
212 Ivan Bezjak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 20 - - - - 64
212 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 44 - - - - 64
212 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 20 - - - - 64
212 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 0 44 - - - - 64
212 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 26 - - - - 64
218 Teodor Belaj 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 12 - - - - 62
219 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 20 0 41 0 0 - - 61
219 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 20 18 23 - - - - 61
221 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 20 20 - - - - 60
221 Petar Hrkać 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - 60
221 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 20 30 10 - - - - 60
221 Sanjin Vlašić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 10 - - - - 60
225 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 16 23 - - - - 59
226 Dino Islamović 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 18 20 - - - - 58
226 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 20 18 20 0 - - - 58
226 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 18 20 - - - - 58
226 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 0 14 44 - - - - 58
226 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 18 20 - - - - 58
226 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 20 - - - - 58
226 Frane Šupe 2 Gimnazija Velika Gorica 20 18 20 - - - - 58
233 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 18 19 - - - - 57
234 Tin Keglević 1 V. gimnazija Zagreb 20 14 20 - - - - 54
234 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 4 30 20 - - - - 54
234 Marko Putnik 3 III. gimnazija Split 20 14 20 0 - - - 54
237 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 2 29 - - - - 51
238 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
238 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
238 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 12 0 - - - 50
238 Nika Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
238 Ivan Stanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 10 20 - - - - 50
238 Martin Unterhofer 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 10 - - - - 50
238 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 - - - - 50
245 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 10 19 - - - - 49
245 Josip Bosnić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 0 29 - - - - 49
247 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 18 10 - - - - 48
248 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 20 24 3 - - - - 47
249 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 24 - - - - - 44
249 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 - - - - - 44
251 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 0 30 10 - - - - 40
252 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
252 Dino Plodinec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 18 - - - - - 38
252 Lorena Protrka 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 18 - - - - - 38
255 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 10 - - - - 36
255 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 16 - - - - - 36
257 Fran Pilipović 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 24 10 - - - - 34
258 Roko Gluhak 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 12 - - - - - 32
258 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 12 0 - 0 - - 32
260 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 0 30 - 0 - - - 30
260 Jurica Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 10 - - - - - 30
262 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 3 - - - - 29
263 Matija Rupčić 7 RIK Popovača 20 8 - - - - - 28
263 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 6 2 0 - 0 - 28
265 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 - - - - - 26
265 Michelle Mesarić 5 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 6 0 - - - - 26
267 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 6 19 - - - - 25
268 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 4 - - - - - 24
268 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 4 - - - - - 24
268 Leon Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 4 - - - - - 24
271 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 2 - - - - - 22
271 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 2 - - - - - 22
271 Jakov Hižman 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 2 - - - - - 22
271 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 2 - - - - - 22
271 Ema Sačar 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 2 - - - - - 22
276 Katarina Blažek 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
276 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
276 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 - - - - - 0 20
276 Krsto Dominić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
276 Kate Gršković 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
276 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
276 Mika Krmpotić 2 ZTK Križevci 20 - - - - - - 20
276 Leon Lakić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
276 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
276 Sara Mavrić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
276 Josip Mojzeš 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
276 Ivan Prikratki 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
276 Vid Suman 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - 20
276 Luka Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
276 Nina Wagner 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
276 Antonio Fran Štignjedec 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - 20
292 Gabrijel Gabelić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 0 18 - - - - - 18
293 Pavao Margetić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 0 6 10 - - - - 16
294 Marin Klojber 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 12 0 - - - - - 12
295 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 10 - - - - - 10
296 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 0 6 1 - - - - 7
297 Marko Ćerimi 6 OŠ Centar Pula 0 4 0 - - - - 4
298 Noa Jaklin 6 OŠ Centar Pula 0 0 0 - - - - 0
298 Borna Knez 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
298 Bruno Kolarić 6 OŠ Centar Pula 0 - - - - - - 0
298 Jakša Kopjar 5 Mladi informatičari Strahoninca 0 0 - - - - - 0
298 Tomislav Kostelić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
298 Erik Lacić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
298 Kimi Lacić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
298 Jan Maljković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
298 Fran Sučija 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
298 Patrik Čudić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
298 Hrvoje Šoštarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0