HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA F A P S H K N UKUPNO
1 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 0 - 37 165
2 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 6 50 14 - - 37 127
3 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - 20 124
4 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 40 14 - - 24 122
5 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 14 0 - 7 121
5 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 50 14 - - 7 121
5 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 14 0 - 7 121
8 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 0 - - 114
8 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 0 - 0 114
8 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 - - - 114
11 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 7 - - 0 107
12 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 22 50 14 - - - 106
13 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 14 - - - 104
14 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
15 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 40 14 - - - 92
16 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 40 14 - - - 84
16 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 14 - - - 84
18 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 40 - - - - 70
19 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 5 14 - - 0 69
20 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - 14 - - - 64
20 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 14 - - - 64
22 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 8 0 - - - 58
23 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 11 - - - - 51
24 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
24 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 20 - - - - 50
24 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
27 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 4 - - - - 44
28 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 16 - - - - - 36
29 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 4 - - - - 30
29 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 10 - 0 - - - 30
31 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 8 0 - - - - 28
32 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 - - - - - 26
33 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 2 0 - - - - 22
34 Gabriel Bajčić 8 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20